2726
عنوان

توروخدا چی بخورم پریود بشم

289 بازدید | 17 پست

در آستانه انفجارم سه ماهه پریود نشدم آزمایشم دادم منفیه

قرصم دکتر بهم داد باز نشدم

هر چی زعفران دم میکنم با آویشن نمیشم

انقد اذیتم که تمام هورمونام بهم ریخته

چیزی نمیشناسید سریع پریود کنه

خدایاا خواهش میکنم هیچ زنی رو بیشتر از تحملش در انتظار فرزند نزار.حس خوب مادر شدن رو به همه زنهای سرزمینم عطا کن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
از داروهای طب اسلامی.ابهل و داروی جامع امام رضا

چی ان اینا

خدایاا خواهش میکنم هیچ زنی رو بیشتر از تحملش در انتظار فرزند نزار.حس خوب مادر شدن رو به همه زنهای سرزمینم عطا کن.
گزنه . دم کن بریز تو اب بشین توش

تاثیرش سریعع یا باید چند روز بگذروه

من ی ساعتم نمیتونم گنتظر بمونم دیگه

بعد ی چیزی اینا که میی زعفران و زنجبیل درصورتی که پریود شده باشی خونریزی رو زیاد میکنه. قبلش من هر چ ...

ااای نکنه منم میخورم عقب میندازه

خداااا

من خودمم پارسال دقیقا بهمن و اسفند نشدم بعد سوم فروردین شدم. چون استرس عیدو داشتم که زودتر بشم برعکس ...

استرس قسمتی از زندگیه منه نمیشه بیخیالش شد ک

خب وقتی پریودم نمیشم کلا استرسم بدتر میشه 

استرس قسمتی از زندگیه منه نمیشه بیخیالش شد ک خب وقتی پریودم نمیشم کلا استرسم بدتر میشه 

میدونم چی میگی عزیزم. ولی باید بیخیال بی. من که آخر پارسال گفتم ب درک که تشدمفوقش تو عید میشمو ابرو ریزی. آخه من خیلی پریودیام درد دارم.کلا دو سه روز میوفتم هیچ جا هم نمیتونم برم

2706