2703
2553
عنوان

حالم بده 😔😔

255 بازدید | 17 پست

بچه ها شما هم خواهر يا برادراى تو خونتون پدر مادرتونو اذيت ميكنن ؟؟؟ واكنش شما چيه ؟؟ من كلا زندگيم از فكر و خيال ريخته بهم همش ميترسم يه بلايى سر يكيشون بياد 😔😔😔

ايشالله هركى نى نى ميخواد خدا بهش بده هركى هم نى نى داره تو دلش سالم دنيا بياد هركى هم كه نى نيش دنيا اومده خدا سلامت نگهش داره بگو آمين 😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
چی شده؟

خواهرم با پدر و مادرم خيلي كل كل و دعوا و اذيت داره خيلي دلشونو ميشكونه

ايشالله هركى نى نى ميخواد خدا بهش بده هركى هم نى نى داره تو دلش سالم دنيا بياد هركى هم كه نى نيش دنيا اومده خدا سلامت نگهش داره بگو آمين 😊
آنا تو اصلیتت لره؟

نه عزيزم چطور مگه

تو یه خواهر زاده داری که اسمش ارمیتاس؟

نه عزيزم اصلا خواهرزاده ندارم

2714

برای خوب شدن حالت

🌸 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌸

خواهش می کنم صلوات برا سلامت نی نیم و اینکه سروقت خودش فروردین دنیا بیاد بفرستید، ممنونم🙏🏻الهی هر کی صلوات می فرسته خدا بهترینا رو نصیبش کنه🌸من در احاطه نور خدا هستم که هیچ چیز منفی نمی تواند در آن رسوخ کند🌸هر انسانی حلقه ای ست طلایی در زنجیر خیر و صلاح من🌸تیکرم براساس زایمان سزارین هست.
شماخوب باش عزیز م بامادرپدرت تسکین دلشون باش ناراحتیشون فراموش کنن دلشون خوش باشه شماخوبی

من باهاشون خوبم ولى ميترسم تا خواهرم اخلاقش خوب بشه و از اين دوران بلوغش بياد بيرون يه بلايى ير پدر مادرم بياد

برای خوب شدن حالت 🌸 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌸

ممنون عزيزم

داداش من 19 سالشه خیلی مامان بابامو اذیت میکرد از وقتی رفته خدمت خیلییی تغییر کرده میگه میخام بیام دست بابامو ببوسم حالیت بگیرم خیلی اذیتتون کردم

الان متوجه شده

❤️خدایا من ایمان دارم به اینکه هرکه دلش هوایی تو شود تو هوایش را داری❤️
داداش من 19 سالشه خیلی مامان بابامو اذیت میکرد از وقتی رفته خدمت خیلییی تغییر کرده میگه میخام بیام د ...

دعا كن خواهر منم زودتر بفهمه 😔

دعا كن خواهر منم زودتر بفهمه 😔

انشالله میفهمه وقتی ازدواج کنه و دور بشه خودش میره ازشون حلالیت میگیره الان داداشم 8 ماهه ازمون دوره از این رو به اون رو شده

❤️خدایا من ایمان دارم به اینکه هرکه دلش هوایی تو شود تو هوایش را داری❤️
2706