2737
2739

سلام دخترا ،مشگلی پیش نمیاد؟زایمانم خداروشکر مث قبلیم بود اذیت نشدم ،ایندفه بخیه هم نخوردم ،براهمین از روز اول راحت بودم ،خونریزیمم امروز قطع شده،حالا از نظر پزشکی مشگل نیس واسه بدنم؟از کی شروع کردین شما؟من خیلی حساسم رو اندامم  

با کسی ک نوشابه نارنجی رو بیشتر از مشگی دوس داره 😏نمیتونم ب تفاهم برسم 😐

من سزارین بودم بعد یک ماه پیاده روی کردم. بعد ۳ ماه حلقه زدم. آخر ماه چهارم اکی شد بدنم

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

س عززيزم خوببي

ببين من بدتر از توام ساليان سال ورزش كردم

هميشه شكم سيكس پك بوده تا قبل بارداري

منم چن روز دگ زايمان مه

طبيعي

چطور ميشه ك بخيه نخورد؟

وزن ني ني ت چقد بود؟

اخه ني ني من الان٣٤٠٠

هرچي جلوتر بره بيشتر ميشه،تازه٣٧ هفتم

بعدشم هيچچچ ايرادي نداره اين از من ب تو نصيحت

چطور اروپايي ها سريع ب هيكل ايده ال ميرسن

بعدشم اون ورزشي ك شما داري الان ميكني سنگين نيس ك

من تو فكرشم برم باشگاه سريع بعد زايمان وزنه بزنم

هيچ ايرادي ام نداره از نظر خودم

ما گذشتیم و گذشت آنچه تو با ما کردی…
من سزارین بودم بعد یک ماه پیاده روی کردم. بعد ۳ ماه حلقه زدم. آخر ماه چهارم اکی شد بدنم

زایمان قبلم بخیه داشتم ی ماع بعد شروع کردم رژیم و ورزشو ،سه ماهه هم برگشتم ب وزن قبلم ،الان عجله داشتم،خوندم افتادگی رحم میاره ترسیدم فعلا

س عززيزم خوببي ببين من بدتر از توام ساليان سال ورزش كردم هميشه شكم سيكس پك بوده تا قبل بارداري من ...

پزایمان زودرس اومد سراغم ،وزنش 2100 ،منم قصدم هس برم باشگا منتظرم مامانم بیاد پیشم ،ایشالله ب سلامتی زایمان کنی 

2738
یسوالم من دارم من سر بچه قبلیم شکمم مون یکم میشه بعد زایمان این یکی همش اب بشه با ورزش؟ البته پهلوهم ...

اره ریز بود عزیزم ،من قبلیم کامل اب کردم روز اول هم شال و شکم بند بستم ،الانم بستم ،اره میشه اب کرد چرا نشه ؟اراده کنی و ورزش مخصوصشو انجام بدی