2737
2734

سلام الان نزدیک ۷۰ روزشه هر روز بدتر میشه که بهتر نمیشه اوایل تا ۳ بیدار بود بعد ۴ حالا تازگی تا صبح ۸و۹ میخابه 

چکار کنم بخدا بریدم‌همسرمم ساعت کارش زیاده شبا عمیق میخابه دست تنها هستم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
درد هم نداره شاید یه دل پیچه کوچیک گاهی از فشار خواب چشماش سرخ میشه اما بیدار میمونه روزها هم مثلا ت ...

باز خوبه درد نداره.دختر من نعررررره میزد شب تا صبح😢😢😢

ببین خوب سیر میشه..😖

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

گریه شاید نیم ساعتش اونم بیشتر داد میزنه تا اشک بیاد یه دل درد کوچیک داره اما جوری نی که دکترش دارو بده دکترش میگه خواب ۳ ساعت روز کافیشه وما من دارم از پا میوفتم 

2738
بعد کی خوب شد؟ چند ماهگی؟

ببین دختت کولیک‌داره..دکترشو عوض کن 

حتما دارو بده بهش

کولیکز..پدی لاکت

.بشدت ارومش میکنه

گناه داره بچه..باید بیشتر بخوابه بچه مخصوصا شب..کولیک دختر مت حدودا تا ماه شد ولی خیلی شدید بود خیلی

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
ببین دختت کولیک‌داره..دکترشو عوض کن  حتما دارو بده بهش کولیکز..پدی لاکت .بشدت ارومش میکنه ...

پدی لاکت میخوره جای کولیکز تم یه قطره کولیف داره اما رو خوابش اثر نداره

پدی لاکت میخوره جای کولیکز تم یه قطره کولیف داره اما رو خوابش اثر نداره

کولیک‌دخترم۵ ماه شد.همین که آروم بشه خوبه هی که بگذره شب و روزو میشناسه

گریمیچر بهش بده‌ . دلش درد میکنه. من فهمیدم تجربه ی مادر از دانش دکتر بیشتر. منم همین مشکل داشتم . دوستم گفت بهش گریمیچر خارجی بده‌ . عین آب رو آتیش بود. حتما خارجیش بخر. گیاهی ام هست ضرر نداره‌. 

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
گریمیچر بهش بده‌ . دلش درد میکنه. من فهمیدم تجربه ی مادر از دانش دکتر بیشتر. منم همین مشکل داشتم . د ...

منم هنوز که هنوزه میدم👍🏻

پسر منم اینجوری بود بردمش پیش یه دکتر عالی اون کتوتیفن داد بهش چون خواب اور داشت خوابوندش گفت۱هفته بده خوابش تنظیم بشه بعدا قطعش کن.اینکارو کردم درست شد.برا جاریمم اینو تجویز کردم بچه ی اونم این شرایطو داشت اولش مقاومت کرد بعدا از زبونش شنیدم این کارو کرده اونم نتیجه گرفته

2706