2703
2553
عنوان

چطوری بگم نه

435 بازدید | 24 پست

زن عموم میگه عید کلید خونتونو بده من بچم بره درس بخونه واسه کنکور

ما عید خونه نیستیم 

و بچه اون هم تا حالا من ندیدم درس بخونه 

شوهرم خیلی مخالفه 

من بهش گفتم باشه اما تا عید میخوام بپیچونم  

چطوری بگم نه

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور

بگو شرمنده همسرم راضی نمیشه کلید بدم

به بعضیا هم باید گفت :::: هرچقدرم که گنده باشی دیگه گنده تر از زمین که نیستی..... هستی؟؟؟؟؟؟ زمین با همه ابهتش زیر پای         منه پس_________________بکش کنار____________________               

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

آخه نمیدونم مردم چقدر از من و شوهرم توقع دارن 

آخه این چه درخواستیه من دارم میرم یه مسافرت کلید خونم دست زن عموم باشه 

مگه هتله آخه

وای نه😟😟😟...برو سفر بعدشم بگو یادم رفت!!

یا یه کلید الکی بده بگو وای اشتباه دادم😂

همسرمهربونم💏چهل سال بعدجلوی آینه موهایم را شانه کنم..👵روسری آبی ام را بپوشم وآرام آرام بروم توی آشپزخانه..نگاهت کنم و بگویم :دیدی گفتم میان ..لبخند بزنی☺بگویی : چقدر قشنگ شدی😍یاد وقت هایی بیفتم که جوان بودم.👩ناراحت شوم که پیر شده ام 👵..زشت شده ام ..و تو باز بگویی با موهای سفید بیشتر دوستت دارم👵و من مثل بیست سالگی هایم ذوق کنم😍سر بزنم به قیمه ای که برای بچه هایمان پخته ام ..🍲بعد تو از نوه ی آخرمان بگویی.بگویی این فسقلی عجیب شبیه تو شده..من برایت چای بریزم.☕بچه هایمان بیایند.مدام بگویم :قند نخور آقا.چایی داغ نخور .. بذار سرد شه..تو لبخند بزنی☺من مثل چهل سال پیش شوم و جلوی بچه هایمان سرم را روی شانه ات بگذارم ..💑نوه هایمان را بغل کنیم .👶دخترهایمان سالاد درست کنند و غذا بیاورند ..پسرها سفره بیاورند و بشقاب بچینند..پسر اولمان بگوید :هیچی دستپخت تو نمی شه مامان..عروسمان خودش را برایش لوس کند و بگوید:پس دستپخت من چی ؟!پسرمان نازش را بکشد😍ما از حال خوششان ذوق کنیم ..زیر گوشت بگویم : مرد زندگی بودن را از خودت یاد گرفته.❤باز هم نگاه های مهربانت.👀و باز هم درد زانوهایم یادم برود ..بچه ها بروند خانه هایشان ..ومن از خوشحالی ده بار بمیرم که چهل سال است تو را دارم ..💏
2714

وای چه پرتوقع مگه کلید دست کسی میدن والا یه اتفاقی هم بیفته عید خراب شه 

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
وای نه😟😟😟...برو سفر بعدشم بگو یادم رفت!! یا یه کلید الکی بده بگو وای اشتباه دادم😂

آره دنبال همچین راه حلی هستم 

آخه همسرم هم با اون عموم خیلی مشکل دارن

نمیدونم والا چی بگی هرچی بگی تهش ناراحتیه.

ولی واقعا تو کار زن عموت موندم.آدم یه کم به عقلش رجوع کنه میبینه درخواست درستی نیست!

شکر خدا که در پناه حسینم❤ عالم از این خوبتر پناه ندارد❤السلام علیک یا اباعبدالله الحسین...

همیشه توی زندگی

الویت با همسر و زندگی

بعد بقیه

توخونه با شوهرت خوش باش

هرکی هرچی خواست بگه

مهم نیست

خیلی راحت بگو

شرمنده همسرم مخالف

اصلا مگه خونه خودشون یه 

اتاق پیدا نمیشه واسه درس!!!

با نمک بودن با بیشعور بودن فرق داره😏رُک بودن با بی ادب بودن فرق داره😏اجتماعی بودن با لَش و چتر بودن فرق داره😏زرنگ بودن با مارمولک بودن فرق داره😏و تمام مشکلات ما بخدطر عبور از این مرزهاست😏اجتماعی بودن با همه صحبت کردن نیست😌اجتماعی بودن یعنی بدونید،کجا و با چه کسی،از چه کلام و لفظی استفاده کنیم😊
خیلی ضایع ست مستقیم بگم

باید یاد بگیری نه بگی گلم از این شروع کن

به بعضیا هم باید گفت :::: هرچقدرم که گنده باشی دیگه گنده تر از زمین که نیستی..... هستی؟؟؟؟؟؟ زمین با همه ابهتش زیر پای         منه پس_________________بکش کنار____________________               
2706