2410
2553
عنوان

فروشی فوری تخت و کمد و تشک و پرده مناسب سیسمونی

| مشاهده متن کامل بحث + 1001 بازدید | 42 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

وای این همه تیر تخته برا چی خریدی آخه؟ هم تخت نوزاد هم تخت خاب. آخه برا چی؟!!! 

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
😅😅😅😅😅😅

گلم اگه میخای فروش بره، بنظرم تخت نوجوانتو جدا بفروش. تخت نوزادو ویترینم جدا بفروش. این جوری که گذاشتی هم کسی ازت نمیخره و هم اینکه خیلی مجبوری زیر قیمت بدی. آخه همزمان دو تا تخت بدرد کسی نمیخوره. مگر اینکه دو تا بچه یکی نوجوان یکی نوزاد داشته باشه و تازه بچشم بی تخت باشه . ..

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
2714
گلم اگه میخای فروش بره، بنظرم تخت نوجوانتو جدا بفروش. تخت نوزادو ویترینم جدا بفروش. این جوری که گذاش ...

نمیشه عزیزم چون تخت نورادش که پایه نداره وقتی بخوای استفاده کنی باید بزاری روی تخت نوجوان تا بتونی بچه رو بزاری و برداری ....

البته میشه از تخت نوزادش به عنوان پارک بچه هم استفاده کرد اینم میشه امنیت هم داره ...

ولی نمیشه جدا فروخت برای یه سیسمونی کامل همش به کار میاد فقط زمانبره وقتی نوزاد داری تخت نوجوانه فقط پایه حساب میشه وقتی نوجوان  یا کودک داری تخت نوزاده جای اسباب بازییهای بزرگ یا پارک بچه نوپا میشه

سلام من ميخوام سرويس خواب اتاق دخترم رو بفروشم برند ني ني سالنه آلماني خيلي نو و جادار واقعا عاليه من از وليعصر روبروي پارك ساعي گرفتم الان قيمتش بالاي ١٠ ميليونه ولي من ٢ ميليون گذاشتم اگه كسي نياز داره شك نكنه كه بهترين انتخابه خودم به علت مهاجرت مجبورم بفروشم شماره من ٠٩١٢٣٩٥٤٤٨٧ ابراهيمي

سلام بچه‌ها یک خانمی بچه دار شده و بچه اولش هست 

پدرش هزینه سیسمونی قبول نمیکنه و خانواده شوهرش اگه نداشته باشه سرکوفت میزنن بهش چون تو جهزیه کم و کسر داشته ازم خواست به هرکی میتونم و بچه داره و وسایلش نو هست و نمیخواد بده به این خانم ثواب داره

دقت کنید در حد نو باشه چون برا سیسمونی بچه

آزاد شدم من..... خوشحالم ننه انشالله آزادی قسمت همه. تعلیق کاربری بودم به لطف دوستای خوبم دختر بهار و سطل سحر آمیز برگشتم پیشتون😍🤩