2726

تو قرن بیست و یک آخه این چه کاریه تو فامیل ما کم ترین سن ازدواج 19 بود که بهم خورد واقعا چرا اینقدر عجله مگه مسابقست

من باردار نیستم تیکر بارداری تاریخی که من به خواستم می رسم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من یه نظر سنجی گرفتم ببینم اکثر بچه های سایت مذهبی ان یا نه ، دیدم اکثرا مذهبی و چادری هستن ، معلومه دیگه وقتی در خانواده مذهبی باشی به طبع سن ازدواج کمتر در نظر گرفته میشه 

☘️⚖️تعادل قانون طلایی زندگی ⚖️☘️

اره . جدیدا مد شده باز 

که سن پایین ازدواج میکنن

نمیدونم این چیه که انداختن توی سر دخترای کم سن .. که میگن شوهر نیست تا زودتر ازدواج کنن

اشتباهه با سن پایین درگیر زندگی و ازدواج شدن

زندگی سختیای خودشو داره 

دعاکنید‌مشکلمون‌حل‌شه‌تا‌بتونیم‌زندگیمونو‌شروع‌کنیم 🙏💙

من خودم زود ازدواج کردم ۱۶ سالم بود الانم نمیگم شوهرم بده مث هر مرد دبگه خوبی و بدی داره ولی هییییییچ وقت نمیزارم دخترم زود ازدواج کنه

واقعا ادم تو سن پایین به بلوغ عقلی و فکری نمیرسه خیلی دیدگاهش نسبت به بعد عوض میشه

یه دوش ابِ گرم!یه لباس راحتی! یه چای تازه دم!یه موسیقی ملایم ....به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه!!!! 
اره . جدیدا مد شده باز  که سن پایین ازدواج میکنن نمیدونم این چیه که انداختن توی سر دخترای کم ...

به قول یکی ,دهه هفتادیا چون دیدن دهه شصتیا درانتظارشوهرهمه چی تموم موندن و ترشیدن ,دارن زودازدواج میکنن که مث اونانشن

چون دلشون خواسته 😁! خوب ک نیس تو سن پایین ازدواج کردن چون چیزی از زندگی نمیدونن ولی ب خودشون مربوطه

همسرم قلب من ... دخترم وجود من ... مامانم هستی من ... بابام تکیه گاهم... آبجیم همدمم... داداشم مونس من... خدایا همه شونو واسم سالم نگهدار...الهی آمین...
من یه نظر سنجی گرفتم ببینم اکثر بچه های سایت مذهبی ان یا نه ، دیدم اکثرا مذهبی و چادری هستن ، معلومه ...

چه ربطی داره شاید اون تایمی که نظرسنجی گرفتین مذهبی ها آنلاین بودن 

دخترهمسایه ی ما  مذهبی نیست ۱۲ سالگی ازدواج کرد

تمام عالم فدای ائمه.تویی که علیه اسامی ائمه میگی فردوسی شاعر و حماسه سرای بزرگ ایرانی رو میشناسی؟همون که نماد ادب وفرهنگ ایران هست ،میدونی اسمش چیه ؟ ابوالقاسم 🤭آره گلم فردوسی یه ایرانی اصیل هست وکل جهان ایران رو بافردوسی میشناسن اما اسمش عربیه و با اون مقامش ادعای امثال تو رو نداشت پس تربیت نداشتتو نشون نده.  تو نه تنها روشنفکر نیستی بلکه اصلا اهل تفکر هم نیستی و باعث میشی آبروی روشنفکرهای واقعی مثل آقای گاندی بره هرجای دنیا بگی به اسم روشنفکر تو مجازی علیه خدا و اعتقادات مذهبیون میگی بهت میخندن .درحدی نیستی که رو حرف خدا حرف بزنی و علیه ائمه بگی فقط خودت حقیتر میشی خدا خودش فرموده دنیارو واسه خاطر حضرت محمدو حضرت زهرا و مولاعلی و فرزندانش آفریدم آخرش هم همه چی میرسه به وارث حقیقی غدیر به حضرت مهدی.امروز هم نهضت عاشورا ادامه داره و پیروان یزیدو قاتل حضرت زهرا دارن ازشون جلو میزنن اما روسیاهی واسه زغال میمونه .خدایا شکرت که من از دشمنان ائمه و یزیدی و پیرو قاتلین و خائنین نیستم .لعنت خداوند بر تمام دشمنان ائمه و لعنت بر قاتلان آقا امام حسین . .پیامبر اکرم صلی الله علیه وآله می فرماید: علی با حق و حق با علی است و از هم جدا نمی شوند تا در کنار حوض کوثر در قیامت بر من وارد شوند .حضرت حیدر به نام فاطمه حساس بود/ خلقت از روز ازل مدیون عطر یاس بود/ ای که ره بستی میان کوچه ها بر فاطمه /گردنت را می شکست آنجا اگر عباس بود .
من یه نظر سنجی گرفتم ببینم اکثر بچه های سایت مذهبی ان یا نه ، دیدم اکثرا مذهبی و چادری هستن ، معلومه ...

آخه چرا این حرف رو می زنی، من خودم زمان جاهلیت عاشق طلبه بودم 🙄😁 کلی هم مذهبی بودم خواستگار طلبه هم داشتم ولی تو این سن ها ازدواج نکردم، دوستام هم همچنین. من از خودم و فامیل هام دفاع نمی کنم ما از اون ور بوم افتادیم همه بالای سی ازدواج کردیم ولی تو این سایت دیگه هر کس می گه ۱۶ الی ۱۸ ازدواج کردند فکر کنم من مال این جامعه نیستم یا دور و بر من پره فضایی هاست. 

مثلا ممکنه پدر و مادر از هم جدا شده باشن و هیچکدوم شرایط نگهداری بچه رو نداشته باشن و خاستگاری پیدا بشه که شرایطش مساعده و گفته که شما نمیخواد جهیزیه بدین.جهیزیه با خودمون.انقد بچه رو تحت فشار میزارن تا بچه قبول کنه.بلخره هرکسی یه شرایطی داره

همہ چے درست میشہ 32ـُــــم همین مـاه ساعتِ 25:00
2706