1147
1226
عنوان

میشه کسی ک حس ششم داره بیاد😊

478 بازدید | 75 پست

سلام بچه ها کسی ک حس ششم داره میتونه درباره کسی دیگه بگه میشه بیاد!کار دارم لطفا 

یا اگه میشناسین تگ کنین 😊

اخرشم بگم کاری ندارم که بقیه قبول دارن یا نه من کار شخصی دارم😐

فقط 14 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا پشت و پناهم تویی  خودت مواظب تو دلیم باش🙏همسرم دنیامه♥️

جشنواره فروش محصولات آرایشی جی اف و جوردانا آمریکا

با تخفیف 20 تا 50 درصد

به صورت محدود

لاک، رنگ مو، بادی اسپلش، کرم پودر و...

اصل بخرید

برای خرید محصولات اینجا کلیک کنید

1156

من حس ششمم تا حدودی خوبه 

البته درباره ی اطرافیانم

هر چقدر هم ازم یه چیزی رو پنهان کنن زود میفهمم خیلی زوداااا 

خواهشا برای باردار شدنم با دلای پاکتون یه صلوات بفرستین😔

واقعا حس شیشم دارین؟😕

خدایا به خاطر هممه چیزای که دادی...                           ندادی...               دادی پس گرفتی..                                                                                                  ندادی میخایی بعدا بدی...     ندادی میگی دادم..                         اصلا نمیخایی بدی...           نداده بودی فکر کردی دادی نمیدی هی میگی میدم....      شکرتتتتتتت😍😍😍😍😍😍😍
1233

سلام.خودم حس شیش ندارم.بابام داره.اون هم به این صورت وقتی دو نفر با هم مکالمه کنن و بابام اونجا خواب باشه .بعدش بیدار شه.از سیر تا پیاز حرفای اون دو نفر رو براشون توضیح میده.منو داداشام اسم اینو گذاشتیم حس شیشم.

جنسیت میخوای بپرسی؟

ن بابا ی چیز مهمتره جنسیت فرقی نداره سالم باشه فقط😬

ولی درباره بچس اونم ن خودم

فقط 14 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا پشت و پناهم تویی  خودت مواظب تو دلیم باش🙏همسرم دنیامه♥️
1167
بله

بگو من با خواهزم جاری میشم ؟

حست چی میگع😀

خدایا به خاطر هممه چیزای که دادی...                           ندادی...               دادی پس گرفتی..                                                                                                  ندادی میخایی بعدا بدی...     ندادی میگی دادم..                         اصلا نمیخایی بدی...           نداده بودی فکر کردی دادی نمیدی هی میگی میدم....      شکرتتتتتتت😍😍😍😍😍😍😍
بگو من با خواهزم جاری میشم ؟ حست چی میگع😀

😁😁😁 من شدم 

❤در دنیـــا جای خالی برای همــــه هست... پس به جـــای ایــنکه جای کسی رابگیـــری سعی کن جای خـــودت را پیدا کنــی❤
😁😁😁 من شدم 

خوبه؟ دوست داری😄

1220