2726

من😉😉😉

پول نداشت ک بگیره

سالای قبلم ک پول داشتو بازم نمیگرفت 

چ میشه کرد😆😆😆

کمتر بیایی نینی سایت حساسیتت کمتر میشه😃

تیکر ی سالگیه دختر گلمه 👇👇👇👇👇👇                خوش امدی عشق مامان و بابا  😍                              چقد خوشحالیم از بودنت 😊                                     دختر قشنگمو بعد ۴ سالو خورده ای ک منتظر بودیم حتی میکرو هم کردیم.ولی منفی شدبطور طبیعی ب لطف خدا باردار شدم  ...از خدا ناامید نشید دوستای عزیزم..تا خدا نخاد نمیشه..                                    فقط ارامش داشته باشید🥰                                            

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو دلم ناراحتم فقط😊😊خیلی دلم میخاس حداقل نیم کیلو شیرینی با خودش بیاره😔

منم إشكام بند نمياد خيلي دلم گرفته

من یه آدم چاق هستم😭در حال رژیمم.هر کی امضام دید،بهم انگیزه بده//هدف اول ۸کیلو کاهش

من

البته یه جوری تبریک گفت که نگفته بود بهتر بود.

داشت تلوزیون نگاه میکرد یهو برگشت گفت روزت مبارک، بعدم بقیه نگاه کردن.

50 هم داد که دعوامون شد و بهش پس دادم

آهای آهای تولدم مبارک ،تولدم تولدم تولدم مبارک
2728
من گرفتم ولی با مامانش مث هم گرفته برامون منم ناراحت شدم حالا گذاشتم فردا بهش بگم اخه امروز روز شل ...

مبارکه..

چی بود ؟؟

تیکر ی سالگیه دختر گلمه 👇👇👇👇👇👇                خوش امدی عشق مامان و بابا  😍                              چقد خوشحالیم از بودنت 😊                                     دختر قشنگمو بعد ۴ سالو خورده ای ک منتظر بودیم حتی میکرو هم کردیم.ولی منفی شدبطور طبیعی ب لطف خدا باردار شدم  ...از خدا ناامید نشید دوستای عزیزم..تا خدا نخاد نمیشه..                                    فقط ارامش داشته باشید🥰                                            
من خیلی خیلی ناراحتم چون میدونم وضعشم خوبه و پولشم داره ولی خسیسه 

اه شوهر منم خیلی خسیس و احمقه روز ولنتینم پیچوند گفت من از اینقرطی بازیا خوشم نمیاد بمیره الهی

هیچی عزیزم،بگو به کفشم،در ضمن این تاپیکاییم که عکس کادوشونو میزارن جدی نگیرید،یه سریاش خو الکیه،یه سریاشم انقد عقده این که میخوان مثل بچه ها نشون همه بدن کع چی گرفتن😂😂

منم إشكام بند نمياد خيلي دلم گرفته

من گریه نکردم....اصلت هیچی نگفتم اخه دیروز پول داد رفتم خرید بعد ظهر بهش گفتم روزمم مبارک گفت دیروز کلی پول دادم بهت چ زود باز توقع داری ازم😐😐😔منم دیگه هیچی نگفتم شاید من پرتوقعم واقعا😔😔

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!

منم نگرفتم فک نمیکردم دلگیر بشم ولی حداقل توقع یه شاخه گل رو داشتم برگشته میگه فرصت نشد برم برات هدیه بخرم ولی هدیه ات محفوظه 

دلمو خوش کنم به حرفش بنظرتون ؟؟؟😖

همچون ماه الهام بخش باش، حتی زمانی که کامل نیستی🌛
من نگرفتم ناراحت شدم بهش گفتم‌تخریدی برام حداقل دیشب کادومادرتم‌نمیاوردی من ببینم احمق.بعدش رفت بیزو ...

برا مادرش گرفت براشما نگرفت😬😬

چقدر پر احساس

بیخیال عزیزم همینن دیگه

بچه ننه ن

من دومبنیال ازدواجمه و اولینیال مادرشدنم پارسالم تازه بچم سقط شدروز مادر واس ننش گل خرید که ناراحت سدم همونلحطه برادرزادش دستش خورد گلدون شکست امسالم که تازه حامله شدم فقط بعد سام گفت روزت مبارک بعدشم رفت و باهتش قهرکردم نیومد هنوز

کارن و داداشش ماکان😍😍مامان و بابا عاشقتونن😘🤩مانلی خانم عروسک‌مامان و‌بابایی💃🥰👄💋

من کادو نمیخواستم 

فقط میخواستم دوباری که رفت خونه مادرش بخاطر روز مادر نیم‌ساعتم برامن وقت بزاره یا حداقل یه پیامک بهم بده تبریک بگه 😔😔خداروشکر که لااقل دل مادرشو شاد کرد اون‌مث من‌غصه نخورد من واقعا بغض داره خفم‌میکنه 

❤️❤️❤️❤️عضو گروه قرمز ❤️❤️بانام و یادخدا شروع میکنم  وزن اولیه ۹۸ ❤️❤️❤️وزن هدف ۷۰ ❤️❤️❤️من حتما از پسش برمیام با کمک خدا و دوستای گلم 🤩🤩🤩
2706