1232
1226

تو دلم ناراحتم فقط😊😊خیلی دلم میخاس حداقل نیم کیلو شیرینی با خودش بیاره😔

جوکر:چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخام؟!اونایی ک منو ب اینجا رسوندن هیچوقت ازم معذرت نخواستن...

با یک کلیک با ریزش موی خود خداحافظی کنید

کلیک کنید

من ک گرفتم ...اما اگرم نمیگرفتم منم روز مرد هیچی نمیدادم ب همین سادگی

فقط 8 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه لطفا برای سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستین. قربونت برم امام زمان مهربونم تو خواب بهم فهموندی ک نی نی تو دلیم بزودی میاد دقیقا روز نهم ربیع الاول روزی شادیو عیدتون بهم عیدی دادی ازت ممننووونممم...آقاجونم دامن همه منتظرا رو سبز الهی آمییییییییییییییین...
1156

مهم نیست. انقدر ارزش نداره خون خودمو کثیف کنم.... روز مردو تولدش هم به ت خ م م نیس  

فقط 29 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حس میکنم عشقت دردی که دنیامو بغل کرده ////حال و هوای من تا بر نگردی بر نمیگرده///وقتی ازم دوری دل تنگی رو قلب من آواره ////هر جا برم فکرت حتی یک شب تنهام نمیذاره////حال دلم باتو خوشه بغضت صدامو میکشه این عشقه/////هر جا که میرم مقصدی با من به دنیا آمدی این عشقه/////وقتی بهت فکر میکنم حس میکنم عطر تو رو میگیرم////حتی من از تصور اینکه به من فکر میکنی میمیرم///////وقتی ازم دوری دنیام جهنمه حس میکنم هوا کمه/////هر جا برم دورم هر جا بری دوری////غربت تمومه عالمه////وقتی ازت دورم قلبم نمیزنه این حال هر شب منه////دنیا بدون تو زندون بی دره بغضه که گریه میشه یک ذره...... 

نگرفتم.به روی مبارکشم نمیاره.کلا از اول ازدواج همینجوری بود هیچ مناسبتی به روش نمیاره

من باید لاغر بشم،شروع از عید ۹۸.وزن اولیه ۸۴،هدف اول ۸۰🔓هدف دوم ۷۷🔒هدف سوم ۷۴🔒هدف چهارم۷۰🔒هدف پنجم۶۷🔒هدف ششم ۶۴🔒
8

من نگرفتم ناراحت شدم بهش گفتم‌تخریدی برام حداقل دیشب کادومادرتم‌نمیاوردی من ببینم احمق.بعدش رفت بیزون ازساعت ده هنوز نیومده منم فقط ساعت ده پبام دادم فقط خدا کنه بچم مثل تو نشه رفتارش دیگم زنگ‌نزدم هنوزم‌نیومده خونه.خاک توسرشون

فقط 20 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا واس تو دلیم صلوات بدین سالم و سلامت بیاد تو بغلم.من پارسال یه سقط داشتم.اینو ازخداو بانوی دوعالم خواستم‌که بهم داد
1167

من😉😉😉

پول نداشت ک بگیره

سالای قبلم ک پول داشتو بازم نمیگرفت 

چ میشه کرد😆😆😆

کمتر بیایی نینی سایت حساسیتت کمتر میشه😃

دختر گلم قربون تکون خوردنات بشم😍                      خوش امدی عشق مامان و بابا  😍                              چقد خوشحالیم از بودنت 😊                                                     
تو دلم ناراحتم فقط😊😊خیلی دلم میخاس حداقل نیم کیلو شیرینی با خودش بیاره😔

منم إشكام بند نمياد خيلي دلم گرفته

يا فاطمه زهرا،تا عمر دارم بايد شكرت كنم❤️فداي مهربونيت❤️اللهم صَل علي محمد و آل محمد❤️
من گرفتم ولی با مامانش مث هم گرفته برامون منم ناراحت شدم حالا گذاشتم فردا بهش بگم اخه امروز روز شل ...

مبارکه..

چی بود ؟؟

دختر گلم قربون تکون خوردنات بشم😍                      خوش امدی عشق مامان و بابا  😍                              چقد خوشحالیم از بودنت 😊                                                     
1241