2703
2553

سلام دوستان...

کسی هست که برای تعیین جنسیت دختر رفته باسه دکتر زنان و رژیم دخت دار شدن گرفته باشه؟؟؟

یا قبلا اینکارو کرده ؟

د اینکه اگر قبلا انجام داده بگه موفقیت آمیز بوده یا نه؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
دکتر نرفتم، تو نت خوندم و رعایت کردم، و صدالبته از خدا خواستم و خدای بزرگ بهم یه دختر ناز داد.

واقعا؟؟

چه خوب خدا برات نگهش داره عزیزم...

چه مدت رژیم گرفتی و چه کارایی کردی میشخ بهم بگی

2714
عزیزم این رژیم گرفتن ها هیچ کدوم صد درصد نیست جنسیت بچه تصادفیه اما ممکنه شانسشو روکمی زیادکنه اونم ...

نمیدونم خودمم میترسم با رژیم اقدام کنم آخه شنیدم با iui هم میشه تعیین جنسیت کرد اما میترسم برم و هژینه هم کنم ولی نگیره

خب من یکماه قبل از اقدام، مصرف سدیم و پتاسیم رو تو غذاها به شدت پایین اوردم، مثل نمک و نوشابه و موز و خرما و چیپس و... و درعوض ماست و خامه و کششششک زیاد خوردم. ۳،۴ روز قبل از تخمک گذاری اقدام کردم، و رعایت موارد جانبی حین اقدام😁 که بزنی نت میاد. همینا دیگه ... 

Prove yourself to "yourself" not other
کیت تخمک گذاری از داروخانه ها تهیه کن و از ۸ سیکلت بذار، یعنی از روزی که پریودت تموم شد

باشه فقط با این چیرایی ک این چند وقت تو نت و تو نی نی سایت با دوستان که تجربه داشتن صحبت کردم متوجه شدم رژیم قطعی نیست و احتمال خطا زیاد داره 

موندم برم دکتر بهش چی بگم 

هفته دیگه وقت دارم بهش بگم با رژیم میخوام یا iui?

2706