2737
2734
عنوان

تست پاپ اسمیر دادم خیلی میترسمممم

2479 بازدید | 67 پست

رفتم دکتر معاینم کرد گفت عفونت شدید داری و زخم پاپ اسمیر کرد در حین پاپ اسمیر خون هم اومد فردا ببرم پاپ اسمیرو ازمایشگاه خیلی از جوابش میترسم کسی مثل من بوده؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

به من گفتن اگر بعد پاپ اسمیر چند قطره خون دیدی نترس و عادی هست

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.
2738
نبابا اصلا درد نداشت منی که انقدر ترسوام و ب درد حساسم اصلا درد نداشت

شانس اوردی پس..من که خیلی اذیت شدم

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.
خیلی میترسم همش گریه میکنم از جوابش میترسم تو رو خدا برام دعا کنید

گريههه چرااا 

الكي چرا حال خودتو بد ميكني چيز خاصي نيست اصلا

احتمالا ب زخم كوچيكه چيزي نيست عفونتم ك كاملا عاديه نگران نباش

شخصيت من چيزي ست كه من هستم!اما برخورد من بستگي داره به اينكه تو چه برخوردي داري!!!
2706