2726

هرکدومتون بگید که چطوری با نی نی سیات آشنا شدید🌷🌷🌹🌹🌹

خواهرای گلم میشه واسه خوشبختی و عاقبت بخیری همه جوونا و واسه خوشبختی من صلوات بفرستی؟؟ممنونم از دعای خیررت🌹🌹😙😙

از طریق خواهرم🤔🤔

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سرچ میکردم برای قبل بارداری رسیدم ب اینجا

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2728

من سرچ میکردم واس عمل بینی ک باش آشنا شدم👀

از الان دلم واسه پسرم میسوزه😢پس فردا میخوام برم مدرسه دنبالش همکلاسیاش میگن اووووف چه مامان جیگری...بچم اعصابش خورد میشه خو😌

تازه ازدواج كرده بودم با سرچ موضوعات مرتبط به اين قضيه يهو به اينجا رسيدم

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر

منم واسه رمان سرچ میکردم که آشنا شدم بدموقعی هم هست کنکور دارم معتاااااد شدم وقعا باید برم کمپ🤦‍♀️🤦‍♀️

خواهرای گلم میشه واسه خوشبختی و عاقبت بخیری همه جوونا و واسه خوشبختی من صلوات بفرستی؟؟ممنونم از دعای خیررت🌹🌹😙😙
تو سرچا پیدا کردم و کاش اشنا نمیشدم معتاد شدم

🤣🤣🤣دقیقا...منم یه عدد معتاااد صفر هستم

من پارسال رو بیلبوردا دیدم نوشته بود نی نی 12 ساله شد

بیلبورد کجا؟؟

تهران چنتا تو اتوبان رسالت دیدم

چه جالب...اخه من به هرکی میگم در مورد نی نی سایت تعجب میکنه احساس میکنم تو یه سیاره ی دیگه ام😥😥

2706