2726
عنوان

سه تا مانتو خریدم هشتصدهزار تومن!😐

9716 بازدید | 203 پست

یه زمانی با هشتصد تومن چه کارا که نمیشد کرد!!!

قیمتا عجیبه

مانتوی ساده ۳۰۰!😐

دیگه شلوار نمیخرم با شلوار کردی میپوشمشون😆گونی برنج هم به جای کیف میگیرم دستم.

😐

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

منم سه تا لازم دارم 

اما یدونه خریدم 

دیگه حراجم نمی زنن 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖

خوب حالا یکی میخردی عیدتو راه مینداختی بعد از عید همین مانتوهایی که خریدی قیمتشون نصف میشه

مبارکت باشه🌹

آهای غمی که مثله یه بختک رو سینه من شده ای آواره    از گلوی من  دستاتو بردار، دستاتو بردار  از گلوی من از گلوی من دستاتو بردار ، دستاتو بردار      💔 جای خالیت تو قلبم یه سوراخه عمیقه ،بابایی💔                    

چه خبرتههههههههه

دایه ی دلسوز تر از مادر شوهر😂

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

مبارک باشه عزیزم

ب شادی بپوشی. خدا رو شکر کن 

حتما میتونستی این مقدار هزینه کنی که ۳ تا گرفتی

هنوزم خیلی ها با ۸۰۰ تومن خرید عید ی خانواده رو میکنن چون مجبورن دیگه

فوق لیسانس مشاور و روانشناس  ۱۵ سال سابقه تدریس و مشاوره فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی❤😊

خب یه دونه میخریدی دوتای بعدی رو بعد عید میخریدی که ارزون میشه

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2706