2410
2553
عنوان

خوب و بد رفتم

197 بازدید | 13 پست

متاسفانه علی رغم میل باطنیم یا وجود تمام بی عدالتی ها 

وقتی به من توهین شد هیچ کس ندید

به من الکی دو تا چسبوندن و نی نی یار رو صدا زدن

تصمیم گرفتم برم چون دیگه اینجا جای موندن نیست

اگر خوب و بد دیدین منو حلال کنین

من سعی کردم اینجا باهمه خوب باشم 

مورد حقوقی بود از شوهرم خواستم کمک کنه بهتون بگم 

مورد دعوا بود سعی کردم بین زن و شوهر رو آشتی بدم

از کسی که بهش بد شده دفاع کردم اما الان صدام به هیچ جا نرسید

من شرمنده همتونم اگر میشناسید یا نمی‌شناسید 

فقط از من به شما نصیحت دلتون برای هیچ کس نسوزه

خداحافظ همه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

نرو سمیه 😐😐😐

آهای عالیجنااااب،عشق     فرشته ی عذاب،عشق     حریف تو نمیشهههه     این قلب بی صاحاب،عشق   منودیوونه میخوااااای     تو اینجوری خوشی،عشق          ولی بازم دمت گرم      چه زیبا میکُشی عشق  

انصافا تا حالا از هیچ کدوم تون بی احترامی ندیدم

دنیای مجازی  بدیش این ک  لحن کلام آدمها مشخص نیست و خیلی زود  ممکن بین آدمها سوتفاهم بوجود بیاد

بگذرید از هم ....

حلالیت بطلبید

و تمومش کنید .....

نی نی یار هم تاپیک هاتونو  پاک کنه ک دیگه  یادآوری نشه براتون

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2714

معذرت میخوام از همگی 

اونام که تو این تو سال توهین کردن از ته دل بخشیدمشون. 

برام دعا کنید پسرم سالم دنیا بیاد 

وقتی دنیا اومد میگم تو نی نی سایت و باز میرم 

بازم معذرت میخوام 

قبول دارم ی آدمایی اینجا دیدم ک حتی ارزش چت کردنم ندارن البته من هیچوقت باهاشون چت نکردم ک قاطیشون بشم همه جور آدم هست دیگه

درمان تبخال و عفونت های تناسلی ب صورت گیاهی همدانیای گل تشریف بیارین مکانی مورد اعتماد برای خرید انواع عرقیات دارویی و گیاهی اصل و با کیفیت به ما بپیوندید لینک کانال@araghiat_giyahii
@aviiiii   از شماهم عذر میخوام من از ناراحتی گفتم نفرین  ولی خودم زبونم لال شه کسی هیچی ...

.نفرینتم بخشیدم ...نی نی ت اروم و سالم حال دلت خوب یاعلی 

امروزی جوری بغلم کن 💑انگار ک فردا میمیرم....فردا چطور ؟فردا جوری بغلم کن انگار ک از مرگ برگشتم😍
@aviiiii   از شماهم عذر میخوام من از ناراحتی گفتم نفرین  ولی خودم زبونم لال شه کسی هیچی ...

عزیزم چقدر دل نازکی بیخیال هرکی ی اخلاقی داره 

🔺️🔻به عقایدهم احترام بذاریم 🔺️🔻اگر با نظرم مخالفی مودبانه بیانش کن تا دوستانه تبادل نظر کنیم. اگر نمیتونی لطفا ریپلای و بی ادبی  نکن🚫