2737
2734

۱۹واکسن چهار ماهگی داره امروز سوراخ کنم خوب میشه تا اون موقع

الیسا زندگی مامانیش و عشق باباییشه,تولد  زندگیم ۹۷/۸/۱۹   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره بابا چه خبره دو سه روز اول یه کم درد و التهاب داره

واقعا میترسم خوب نشه درد داشته باشه واکسن هم درد داره اذیت بشه گناه داره

2728
گوش بچه رو سوراخ نکنین از الان بزار بزرگ شد خودش هر وقت خواست براش سوراخ کنین

چرا؟ خب الان کوچیکه زیاد دردش نمیگیره بعد همه دخترا دوست دارن گوشواره بپوشن  این نیست که نخوان سوراخ کنن  بگی اختیاری باشه شاید نخوان سوراخ کنن 

چرا؟ خب الان کوچیکه زیاد دردش نمیگیره بعد همه دخترا دوست دارن گوشواره بپوشن  این نیست که نخوان ...

نه بابا سوراخ کردن گوش که درد نداره ولی من خودم گفتم بچه بیارم براش گوشاشو سوراخ نمیکنم تا خودش بگه مامان منم گوشواره میخوام بندازم😂😂😂اونموقه ذوق داره 

نه بابا سوراخ کردن گوش که درد نداره ولی من خودم گفتم بچه بیارم براش گوشاشو سوراخ نمیکنم تا خودش بگه ...

ایشالا عزیزم 

2738

من دخترم ۵ روز بود ۶ ماهش تموم بشه سوراخ کردم . اصلا هم موافق این ایده های جدید نیستم ک خودش تصمیم بگیره و این حرفا. همه دخترا گوشواره دوست دارن بعدم الان کوچکتره دردی حس نمیکنه و هیچ خاطره ای هم براش نمیمونه. من خودم با ۳۰ سال سن میترسم گوشمو سوراخ کنم ... یک هفته ای هم گوش دخترم خوبه خوب شد . روزی ۳ بار با الکل و پنبه سوراخ گوششو ضدعفونی میکردم. هر ۶ ساعتم پماد چشمی تتراسایکلین میزدم براش . از همون لحظه اولم گوشواره طلاشو انداختم .

خدایا راضی ام ب رضای تو....