2733
2734
اره عدم تحمل داره،منظورم داروهای نفخ مثل گریپ میکسچر،کولیکز و... شما هر چند ساعت میدادید؟؟ البته ب ...

یادمه سگا گریپ دادم .والا ساعتش یادم نیس دخترم الان نوزده ماهشه 

یادمه سگا گریپ دادم .والا ساعتش یادم نیس دخترم الان نوزده ماهشه 

ممنون عزیزم،لطف کردی

امام باقر(علیه السلام) : سریعترین دعا برای اجابت،دعا برای برادر دینی است که هم دعا در غیاب او باشد و هم اول برای او دعا کند. در این صورت فرشته ای که بر او گمارده شده ، به این دعا آمین گوید و به دعا کننده گوید برای تو باد دوبرابرش مهربونا میشه برای حاجت دلم یه دونه صلوات بفرستید   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فدات ...نگران نباش بزودی خوب میشه  کم کم بدنش مجبور میشه آنزیم لاکتاز رو بسازه  شیر خودت ...

قربونت،اره شیر خودمو میدم،ولی چون اذیت میشه،میخوام کنارش کمکی شیر خشکم بدم،به نظرت این کارو کنم؟؟؟

امام باقر(علیه السلام) : سریعترین دعا برای اجابت،دعا برای برادر دینی است که هم دعا در غیاب او باشد و هم اول برای او دعا کند. در این صورت فرشته ای که بر او گمارده شده ، به این دعا آمین گوید و به دعا کننده گوید برای تو باد دوبرابرش مهربونا میشه برای حاجت دلم یه دونه صلوات بفرستید   
2728
قربونت،اره شیر خودمو میدم،ولی چون اذیت میشه،میخوام کنارش کمکی شیر خشکم بدم،به نظرت این کارو کنم؟؟؟

والا ببین دکتر مقدادی چی میگه بهت 

چون من وضعیت نی نیت رو نمی‌دونم 

به من گفت بده 

ولی دخترم لب به شیر خشک نزد ک نزد

والا ببین دکتر مقدادی چی میگه بهت  چون من وضعیت نی نیت رو نمی‌دونم  به من گفت بده  ...

اسم شیر خشکشو میگی؟؟

مارکش فرق نداره  باید ال اف یا همون لاکتوز فری باشه  و اینکه مطمین بشی آلرژی به پروتتیین ...

ممنونم عزیزم😍

2738

سلام من دخترم از ۶ ماهگی حالت اسهال داره استفراغ داره و وزن نمی گیره شیر خشک اچ آ میخورد اما هیچ تاثیری نداشت مشهد هستم از طریق زوپ به دکتر مقدادی شرایطشو گفتم گفتن شیر خشک ال اف بدم و آزمایش  کلپروتکتین بدیم نمیدونم بزم انجام بدم یا نه میشه علائم بچه ها تون رو بگین؟و اینکه کی خوب شدن؟از بین ببلاک ال اف و ایزومیل ال اف و بیومیل ال اف کدوم رک‌انتخاب کردین ؟

زندگی دو روزه تمام تلاشتو بکن نذار آرزوهات بشن حسرت برات
سلام من دخترم از ۶ ماهگی حالت اسهال داره استفراغ داره و وزن نمی گیره شیر خشک اچ آ میخورد اما هیچ تاث ...

همین علایم.سوختگی مقعد ‌ .ولی وزن گیری نرمال بود.و اینکه مارکش زیاد فرق نمیکنه همون ال اف یا لاکتوز فری باشه .فک کنم پنج شش ماهگی خوب شد 

چند ماهگیش خوب شد؟ چه درمانی کردین ؟ مدفوع بچه شمام هم همیشه حالتی شبیه ب سفیده تخم مرغ داشت کش میوم ...

فک کنم پنج شش ماهگی خوب شد ‌‌.دکتر قطره ایزی کول بیبی داد

سلام من دخترم از ۶ ماهگی حالت اسهال داره استفراغ داره و وزن نمی گیره شیر خشک اچ آ میخورد اما هیچ تاث ...

سلام عزیزم. شما آزمایش دادید? نتیجه چی شد? دکتر مقدادی چه داروهایی دادن? چقد طول کشید تاثیر بذاره? ایزی کول بی بی دادن? 

2706