1232
1226
عنوان

بازم گریه، بازم اعصاب خوردی

146 بازدید | 7 پست

امروز موعدم بود بی بی زدم بازم منفی شد خیلی حالم بده، اینقدر گریه کردم چشمام باز نمیشه، به نظرتون امروز برم آزمایش بدم ممکنه مثبت باشه؟یا تا وقتی بی بی مثبت نشده نرم؟ یک بار هم ده روز به موعدم رفتم آزمایش منفی بود بتا زیر 4 بود البته اون موقع زود رفته بودم 

زوده بذار چند روز از موعدت بگذره ولی آز خون شاید نشون بده بازم صبر کن استرس بده واسه بارداری

خداجونم میدونم دعاهامو بی جواب نمیذاری و دلمو شاد میکنی دلم خیلی روشنه که پسرمو شفا میدی میدونم به زودی امضامو تغییر میدم که خدا به پسرم نظر کرده و پسرم خوب شده خیلی دوستت دارم خداااااا😍😍😘😘😘😘 همون طوری که بهش نظر کردی و تشنجشو شفا دادی از طیف اتیسم خارجش کن یعنی میشه یه روز پسرم بهم بگه مامان و حرف بزنه                افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

آزمایش نده

یک توصیه به دوستان پلی کیستیکی منتظر دارم حتما حتما شوهراتون مرکز ناباروری آزمایش بدن تا اگه خدایی نکرده مشکل دارن مشخص بشه . آزمایشگاهای بیرون خیلی دقیق نیست و ممکنه فقط خودتون تحت درمان قرار بگیرید . من سه سال به همین دلیل منتظر بودم در صورتیکه مشکل اصلی شوهرم بود و پلی کیستیک خفیف داشتم . انتظار سخته طولانی ترش نکنید 
1156

خب ده روز مونده به موعد که خیلی زوده

بنظرم یمدت زود بی بی نزن که ناامید نشی

‏مامانم يه جوري ميگه زودتر از ٢٥سالگي نميزارم ازدواج كني كه خواستگاراي پشت در داد زدن بادبان ها را بكشيییییییید، به عقب برميگرديم.. ( آناماریا)