2733
2739
عنوان

چه جوری بفهمم شوهرم معتاده یا نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 124457 بازدید | 49 پست

سلام دوستان من فهمیدم شوهرم اعتیاد داره به مواد ولی نمیدونم چجوری باهاش در میون بذارم چون سریع عصبی میشه و حاشا میکنه و میگه من معتاد نیستم،واقعا موندم چکار کنم،توروخدا راهنماییم کنید😩

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
یه قرص معرفی می کنم که برای اونایی هم که خاستگار برا دختراشون میاد بدرد می خوره این قرصو میریزی تو ش ...

عزیزم از کجا میشه خرید؟؟؟

لطفا بگو

❤️برای آرامش و موفقیت خودم و اعضای خانوادم دعام کنید از شر فتنه هم دور بمونیم❤️  💙💠🔷عضو گروه آبی🔷💠💙  🧡  شروع کالری شماری ۵ ابان با وزن ۷۶ با گروه نارنجی🧡 ۱۸ ابان ۷۵ کیلو💪هدف نهایی۶۰💪  19 دی وزن 69/۹۰۰ 💪تاریخ 27 دی به هدف اولم 68 رسیدم😍 بعد یک سال حدودا وقفه 16/09/1402 بازم شروع کالری شماری میکنم با وزن۶۹ 😍هدف نهایی 60😍 وزنم تا یلدا 6۸😍

عزیزم ازمایش اعتیاد مواد مخدر صنعتی رو نشون نمیده در ضمن لباساشو بگرد اگر لوله کاغذی یا سیخ پیدا کردی یعنی تریاکه در ضمن قرص هایی هستند که باعث میشه ازمایش اعتیاد منفی شه همچنین قرصایی که باعث اسهال میشه و ادرار رو رقیق میکنه هم ازمایشو منفی میکنن 

معتادها معمولا دچار کاهش وزن می‌شوند. وقتی با آنها بیرون می روید، تمایلی به خوردن صبحانه، شیر، بستنی ...

من شوهرم بشدت خوابس تغییر میکنه

ولی عطسه و ....اینا رو نداره

فقط گاهی روزا سرفه زیاااد میزنه بعضی وقتااصلا

بوهم ندیدم

دهنشم خشک میشه گاهی اوقات

عرقم کلا زباد میکنه

❤️برای آرامش و موفقیت خودم و اعضای خانوادم دعام کنید از شر فتنه هم دور بمونیم❤️  💙💠🔷عضو گروه آبی🔷💠💙  🧡  شروع کالری شماری ۵ ابان با وزن ۷۶ با گروه نارنجی🧡 ۱۸ ابان ۷۵ کیلو💪هدف نهایی۶۰💪  19 دی وزن 69/۹۰۰ 💪تاریخ 27 دی به هدف اولم 68 رسیدم😍 بعد یک سال حدودا وقفه 16/09/1402 بازم شروع کالری شماری میکنم با وزن۶۹ 😍هدف نهایی 60😍 وزنم تا یلدا 6۸😍
معتادها معمولا دچار کاهش وزن می‌شوند. وقتی با آنها بیرون می روید، تمایلی به خوردن صبحانه، شیر، بستنی ...

سلام دوستان..شوهرم ۲۵ سالشه میل جنسیش دوهفته یباره با هیچی تحریک نمیشه..بی حاله خیلی لاغر شده خیلی سیگار میکشه احساس نفس تنگی داره..تیک عصبی گرفته پیش متخصص  اعصاب بردم گفت روحیه خسته داره و یکم داره افسرده میشه...راهنماییم کنید ب نظرتون ب مواد )هر نمونه موادی(الودهص نشده؟؟یا بهم خیانت میکنه..لطفا کمکم کنید ۲۲ سالمه ی بچه یساله دارم

2738

بااینکه نگران میشید اما ایناتقریبا از علائمش هست دروغگویی یکی از بارزترین رفتاراعتیادیه وهمچنین انکارو پنهون کاری درخصوص مسائل جنسی هم اوایل مصرف باعث طولانی شدن رابطه میشه وقتی فرد درگیر اعتیاد میشه نتیجه برعکس میشه

وبوی دهان ورنگ لب و... بستگی به نوع مصرف و تایمش داره اما در اکثر افراد لاغرشدن فرد وحلقه ی قهوه ای دور چشم گودشدن چشما پیش میاد واینکه قطعا افرادی که درگیر اعتیاد میشن اکثرا زودعصبانی میشن واگه قبلا آدم درونگراوسردی بوده که این خصوصیتش تشدید میشه

سلام عزیزم 

اعتیاد یه چیز شایع واقعا کسایی که فکر نمیکنی به سمتش کشیده میشن ولی باید صبور باشی 

از محبت دریغ نکن اینقد بهش ابراز علاقه بکن که اگر هم خدایی نکرده خطایی میکنه بخاطر وجود محبتهای شما عذاب وجدان بگیره و بزارش کنار واقعا محبت کردن تاثیر بزرگی توی رابطه ها داره 

با امید به خدا که چیزی نیست به دلت بد راه نده 

هر چه شکاک تر باشی زندگی برات سخت تر پیش میره 

وااای منم شک دارم تو این عید امسال دیوانه شدم رسما!!!چندین دفعه از جیب و کیف شوهرم تریاک پیدا کردم دو سری ب روش آوردم بهونه های الکی آورد آخرش هم گفت واسه ترسوندن من خریده ولی خودش ترسیده بکشه و فلان سری آخر هم یه بسته ی نصفه تو‌جیبش پیدا کردم ب روش نیاوردم حالا نمیدونم حتما یه کاری میکنه یانه!!!شرایط کشیدن تریاک رو‌نداره ولی میتونه بخوره!!!زندگیم رو هواس با یدونه بچه!!!چیکار کنم مطمئن شم؟؟؟دیگه هم پیدا نکردم از اونموقع!!!با آدم معتاد نمیخوام زندگی کنم

خواهی که جهان در کف اقبال تو‌باشد👑                                   خواهان کسی باش که خواهان تو‌باشد👩‍❤️‍👨

ای بابا چرا اینجوری شده همه درگیرن 

منم ۲بار تریاک پیدا کردم از جیب شوهرم هر بار یه بهونه اورد اما به خانوادش گفتم اخر گفت به خاطر مسائل جنسی استفاده میکرده  و میگه دیگه استفاده نمیکنه هنوز شک دارم اگه این بار استفاده کنه جدا میشم اما از کجا باید بفهمم چقدر طول میکشه بعد از ترک چاق شه؟الان نمیدونم شوهرم مصرف میکنه یا نه

سلام من دو ماهه عقد کردم همش پیش همیم همون شب اولی ک پیش هم بودیم داداشم گف شک داریم ک معتاده ازش بپرس حتما شب اولم ک اینقد فکروخیال داشتم از بین رف کلی کلی ناراحت بودم واقعا کوفتم شد ..

بهش همون شب گفتم ک داداشم بهت شک داره

وقتی رفتیم آزمایش بدیم برا عقد داداش خودش اونجا کار میکرد نمیدونم مطمعن نیستم میشه کاری کرد ک جواب آزمایش منفی بیاد یا ن اما منفی بود بعدش ک گفتم انکار کرد و گف ک ن اصلا همچین چیزی نیس ی مدت گذشت دیدم خونمون(طبقه پایین ی بخاری بود اما خودمون طبقه بالا بودیم) پایین ی سیخ پیدا کردم حتی بهش نشون دادم اما چون خواهرم مهمونم بود نشد خوب حرف بزنیم گریه کردم گفتم اگ چیزی باشه ب کل خانوادت میگم ابروت میبرم و تا ترک نکنی نمیام پیشت اونم گف بخاطر دیرارضایی هس و رفتم قرص و اسپری گرفتم اونم گف اوکی دیگ نمیکشم

اما دوباره هفته پیش از بالا زیر فرش ی سیخ دیگ پیداکردم و اونم انکار کرد و گف ک خیلی وقته اینجاست و من نمیکشم

همون دفعه ی اول ب خواهرش گفتم اونم زنگ زد دعوا کردن باهم خیلی حساب میبره داشت گریه میکرد ک چرا ابجیم فهمید

الان خیلی شک دارم تو خواب و بیداری ولم نمیکنه نمیدونستم با کی حرف بزنم واقعا حالم بده

مشکوک میزنه اکثرا میخاد تنها بشه ساعت5 میبره میزاره خونه مامانم منو خودش میره توکارا ب باباش کمک کنه بعد میرع خونمون منو نمیبره ساعت10-11شب میاد دنبالم با اینک کار باباش ی ساعته تمومه نمیدونم چیکار میکنه زنگ میزنه کلی بامن میگ میخنده میگم چرا نمیای دنبالم میگ خونه نشستم دیگ حالا میام خیلی مهربون تر میشه بد میاد دنبالم میریم ک پنجره خونه باز و بخاری کم اصلا دیوانه شدم

متن منم طولانی شد ببخشید 

دهنش اصلااا بو نمیده دیر میخوابه دستشویی میره طولانی میشه! مشکوکه دبگ خلاصه 

2706