2726
عنوان

من معذرت میخوام

| مشاهده متن کامل بحث + 421 بازدید | 21 پست

استاتر ببخشید تو تاپیکت پست از تاپیک دیگه گذاشتم، 

والا امروز ی جا بحث شد من رفتم ب استاتر میگم عزیزم اینجا نی نی سایت ه تاپیک ک میزنی هر کسی هر نظری میده ب جا اینکه چادر ببندی کمرت بیای دعوا مدیریت کن، یکی از دوستای کاربر اومدن گفتن ای کاش نمیگفتی چادر مگه چادری ها اهل دعوان، در حالی ک من یاد زنای قدیم افتادم تو کوچه چادر میبستن دور کمر دعوا میکردن، مثل اینه ک بگیم طرف پاشنه ور کشید رفت دعوا یکی بگه مگه هر کی کفش میپوشه میره دعوا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اینجا همه منو میشناسن ...یک ماهه اومدی داری ب من تهمت میزنی من به نی نی یار میگم پیگیری کنن مطمن باش 

..

امروزی جوری بغلم کن 💑انگار ک فردا میمیرم....فردا چطور ؟فردا جوری بغلم کن انگار ک از مرگ برگشتم😍
عزیزم لطفا پاک کن چیزی که نوشتی منم آدم دروغ گویی نیستم ایشون چندین بار منو مسخره کرد و توهین کرد ...

@نی_نی_یار_3      

@نی_نی_یار_1      

@نی_نی_یار_5      

لطفااا رسیدگی کنین هم بهم میگن فحاش هم بهم میگن احمق نوشتن منظورشون منم .. ...عدالت رو رعایت کنید و پیگیری کنید اگر من مقصرم لطفا من رو تعلیق و تنبیه کنید صورتم داغ کرده از ناراحتی بلاخره تهمت باید جواب داشته باشه شمام مسول اینجاین بلاخره کاربرهارو میشناسین امیددارم پیامم رو ببینید و جوابم روبدیدمن ب عدالت شما ایمان دارم

امروزی جوری بغلم کن 💑انگار ک فردا میمیرم....فردا چطور ؟فردا جوری بغلم کن انگار ک از مرگ برگشتم😍

@نی_نی_یار_5    

لطفااا رسیدگی کنید واقعااا ...شاید برای شما عجیب باشه ولی وقتی یه تهمت زده میشه قلب ادم ب درد میاد لطفا تاپیک هارو بررسی کنید لطفاااا کاربری منو برسید تو فضای غیر مجازی هم فحش و بی ادبی جواب داره لطفااااا..ج من رو بدید ...اومدن تو پست اول هم نوشتم ک منظور منم ...من امید دارم ب عدالت شما