2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شما قبلش 18 هفته بهتون جنسیتو گفت یا 18 هفته فقط بهتون گفت جنسیتش چیه؟

18هفته سونو انومالی من سونو اضافه نرفتم فقط سونو هایی که دکتر داد

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
تو ۱۸ هفته دقیقه .... قبلش باشک میگن 

شما جنسیت نی نی تونو زود تر سونو بهتون گفت آخه این سونو گراف نن به همه تو غربالگری اول میگه به من نگفت گفت معلوم نیست چون قبلا سقط داشتم تو 15 هفتگی سونو دهانه رحم برام نوشت گفت دختره

آخه سونو گراف به من گفت دختره مامانم میگه سیسمونی بخرم برات یه مقدار پول دستمه تا عیده خرجش نکردم مو ...

من ی چیز بگم ولی دودلم ببین من  تو ۱۱ ۱۲ هفته این تست گل کلمو انجام دادم دختر شد خب  بعد تا ۱۶ هفته رفتم سونو بازم تشخیص ندادن تا ۱۸ که صد در صد گفتن دخترا ولی ب نظر من صبر کن تا ۱۸ هفته پولتو نگه دار 

دخترم نفسمه ....
2738
من ی چیز بگم ولی دودلم ببین من  تو ۱۱ ۱۲ هفته این تست گل کلمو انجام دادم دختر شد خب  بعد ت ...

این تست گل کلم چطوریه اینو نشنیده بود جالبه همه تستای که من زدم همه پسر بود نبخدا بگم ناراحت شدم دختره اصلا برام فرق نداره ولی یه طور جا خوردم😁😁😁😁