2737
2734
عنوان

منم کادو روز زن میخام😭😭😭😭😭

206 بازدید | 17 پست

ملت النگو و انگشتر و فلانو فلان میگیرن ما هیچی ب هیچی😭😭😭😭😭تازه خرید عیدم نکردیم...لعنت ب این گرونی

تاپیک نی نی یار حذف تاپیک       خدایا منو لاغر کن. وزن شروع 85تاریخ 1400/12/01 هدف 75

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

حرص نخور همه مث هم نیستن 

خداکنه مریضی جایی نباشه برو بابا دلت خوشه

از کجا آمده ام آمدنم بهر چه بود ؟؟؟؟                به کجا میروم آخر ننمایی وطنم                          خداوندا مرا آن ده که آن به  

تو همه تاپیکای خانومای ناراضی گفتم برا شمام میگم...از وقتی ازدواج کردم یک بارم نشده روزه زن برام کادو بگیره یا بهم تبریک بگه حتی بدترین کتکو بهم زده تو این روزه عزیز..منو انداخته خونه بابام.امسالم قهریم خدا شاهده حتی یه دونه پستونکم نخریده برا بچمون...حالا خریده عید بماند...کادو بماند...کجای کاری خواهر

تقدیم به یگانه مادرشوهرم.وقتی اومدی نفهمیدم کی اومده وقتی رفتی فهمیدم کی رفت...😜

امضاتون خیلی بامزه است 😂

مهم محبت داشتن نسبت به همدیگه است نوع کادو و اصلا خود کادو مهم نیست مرد خوب تمام سال رو برات روز زن میکنه نیازی نیست تو یک روز کادو بگیره عزیز دلم

آزاد شدم خوشحالم ننه 😃😃😃اانشالله آزادی قسمت همه 😁این بازگشت ظفرمندانه را از حبس سه چهار روزه به خودم تبریک میگم بحث سیاسی نکن میدونی که منم میدونم اونا هم میدونن پس من رو ننداز تو حبس سر چیزی که همه میدونیم
2738
تو همه تاپیکای خانومای ناراضی گفتم برا شمام میگم...از وقتی ازدواج کردم یک بارم نشده روزه زن برام کاد ...

😭😭😭😭😭بمیرم برات...ایشالا حل میشه مشکلتون

تاپیک نی نی یار حذف تاپیک       خدایا منو لاغر کن. وزن شروع 85تاریخ 1400/12/01 هدف 75
امضاتون خیلی بامزه است 😂 مهم محبت داشتن نسبت به همدیگه است نوع کادو و اصلا خود کادو مهم نیست مرد خ ...

فقط جهت شوخی بود عشقم😁

عزيزم یکم عزت نفس داشته باش واقعا کادو نگرفتن گریه داره؟؟؟؟؟بخودت بیا شما همسر و مادر هستی شٱن خودت ...

عزیزم شوخی بود...گریه کجا بود..😁

2706