2410
2553
عنوان

تكرار آزمايش بتا بيايد دارم دق ميكنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1428 بازدید | 37 پست
آزمایش قبل بارداری داده بودی؟کی دادی؟چند ماه اقدام بودی؟ خوشحال باش و خوشحالیتو با شوهرت تقسیم کن،ل ...

آره داده بودم ارديبهشت داده بودم آزمايش قبل باردارى همه چى خوب بود . از اول فروردين اقدام بودم بعد عيد مى خواستم برم مركز نابارورى ابن سينا . يه سوال من زير شكمم تير ميكشه البته خفيفه . طبيعيه ؟

من تیتر دادم اینقد بالا بود گفتن یا موله یا چن قلو هفته ششم دکتر سونو گف یکیه با یه کیست الان هفته یازدهمم اینقدر گیج شدم نمیدونم دوقلون یا نه همش تقصیره تیتره کاش تیتر نمیدادم من تو شک نمینداخت تا موعده سونو

تو هفته ی ششم توی سونو وختی من و همسرم صدای قلب جنین رو شنیدیم 😍😍اون لحظه ی قشنگ رو آرزو میکنم واسه ی همه ی کسایی که منتظر مامان شدنن 🤲

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من تیتر دادم اینقد بالا بود گفتن یا موله یا چن قلو هفته ششم دکتر سونو گف یکیه با یه کیست الان هفته ی ...

وافعا اين تيتر ديگه چيه نميدونم . من كه فكر كنم بعضيا از استرس سقط ميكنن . قبلنا مگه همه تيتر ميدادن ؟ وقتى آزمايش مشكوك و منفى نيست و مثبته ديگه چه كاريه اعصاب برام نمونده به خدا

من تیتر دادم اینقد بالا بود گفتن یا موله یا چن قلو هفته ششم دکتر سونو گف یکیه با یه کیست الان هفته ی ...

کیستت تو رحمته یا تخمدان؟وقتی دکتر سونو میگه یکی یکیه دیگه،دقیقا مشابه وضعیت منی،سونوی ان تی کی نوشته واست؟

آنچه برای دیگران ممکن گشته برای تو نیز ممکن خواهد شد
2720
آره داده بودم ارديبهشت داده بودم آزمايش قبل باردارى همه چى خوب بود . از اول فروردين اقدام بودم بعد ع ...

طبیعیه،اگه دردت قابل تحمله و مداوم نیست یعنی رحمت داره بزرگتر میشه،تا میتونی خودتو تقویت کت و غذاهای خوب بخور

وافعا اين تيتر ديگه چيه نميدونم . من كه فكر كنم بعضيا از استرس سقط ميكنن . قبلنا مگه همه تيتر ميدادن ...

دقیقا حست رو درک میکنم منم اول استرس شدید که بارداری مول هس دوباره رفتم سونو گف باردار نیستی خانوم با هزار اصرار دوباره نگاه کرد گف یه دونس صدا قلب رو گزاش دوباره گف یه کیست داری من ماه قبل بارداریم یه سونو واژینال دادم اصلا کیست نداشتم دوباره دکتر گف کیست احتمالا قل بعدیه که دیرتر تشکیل مییشه گزاشتم بعد دو هفته برم سونو دکتر گف وایسا تا ان تی اصلا نه جواب ازماشم نه سونوم هیچ کدوم راهگشا نبود هر دو فقط استرس دادن 

تو هفته ی ششم توی سونو وختی من و همسرم صدای قلب جنین رو شنیدیم 😍😍اون لحظه ی قشنگ رو آرزو میکنم واسه ی همه ی کسایی که منتظر مامان شدنن 🤲
وافعا اين تيتر ديگه چيه نميدونم . من كه فكر كنم بعضيا از استرس سقط ميكنن . قبلنا مگه همه تيتر ميدادن ...

خدا رو شکر مشکل نازایی هم که نداشتی،رژیمت رو بذار کنار،گفتم که،واسه کسب درامد بیشتر به جا اینکه ۱ بار آز بدی چند بار میدی و اونا پول به جیب میزنن،دکترا ویزیت بیشتر میگیرن و چند بار سونوی اضافه تر و هزینه اضافه تر،من شنیدم دکترا با آزمایشگاها و سونوگرافیها شریک میشن و به هم سود میرسونن

2714
کیستت تو رحمته یا تخمدان؟وقتی دکتر سونو میگه یکی یکیه دیگه،دقیقا مشابه وضعیت منی،سونوی ان تی کی نوشت ...

نمیدونم کیستم کجاس ان تی دو هفته دیگه الان هفته دهمم تموم شده شما بتات چن بود؟ من روز ۳۴ شد ۱۳۵۰۰ 

خدا رو شکر مشکل نازایی هم که نداشتی،رژیمت رو بذار کنار،گفتم که،واسه کسب درامد بیشتر به جا اینکه ۱ با ...

واقعا اگر اينجورى باشه هيچ وفت دكترم و نميبخشم . انقدر مه من اعصابم بهم ريخت تو اين چند روز به جاى خوشحالى

واقعا اگر اينجورى باشه هيچ وفت دكترم و نميبخشم . انقدر مه من اعصابم بهم ريخت تو اين چند روز به جاى خ ...

استارتر عزیزم نگران نباش برو از مادرشدنت لذت ببر والا 

نمیدونم کیستم کجاس ان تی دو هفته دیگه الان هفته دهمم تموم شده شما بتات چن بود؟ من روز ۳۴ شد ۱۳۵۰۰&nb ...

من بگم خندت میگیره طبق سونو ۶ هفته و ۴ روزم بود همون روز تیترم ۱۱۷۰۰۰ بود😂😂😂😂باید صفراشو میشمردم،الکی سر خود تیتر دادم،چون همه راجع به تیتر میگفتن،اتفاقا منم کیست ۵ سانتی تخمدان داشتم که ۱ ماه قبل بارداریم سونو داده بودم نداشتم،شاخام دراومد که چجوری کیست ۵ سانتی پیدا شده در عرض ۱  ۲ ماه

من بگم خندت میگیره طبق سونو ۶ هفته و ۴ روزم بود همون روز تیترم ۱۱۷۰۰۰ بود😂😂😂😂باید صفراشو میشمردم ...

خو عزیزم این تیتر برا شش هفته منطقیه که من روز ۳۴ شده ۱۳۵۰۰ همه تو اون روز نهایتش ۷۰۰ یا ۸۰۰ میشن 

2706