2726

خانوما من دوروز پيش بعد ٢ روز تاخير آزمايش بتام ٦٣ بود امروز آزمايش دادم شده ٩٠ . يعنى پوچ يا خارج از رحمه ؟ خيلى نگرانم خدايا بعد اين همه مدت چرا

هر چى سرچ ميكنم يه جا نوشته بايد ٢ برابر شه تا باردارى طبيعى باسه بعضى جاها نوشته ١.٥ الى ٢ برابر

دكترمم گفن ٢ برابر ولى تا هفته بعد صبر ميكنيم 

اصلا نميتونم خوشحال باشم بعد يك سال اقدام باردار شدم

کم بالا رفته ولی نگران نباش بازم تکرار کن 

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این یعنی یک برابر و نیم. قبول نیست؟

دكترم ميگه بايد دو برابر شه . ولى تو مقاله ها كه سرچ ميكنم ميگه ١.٥ الى ٢ برابر يا ٢ برابر ٤٨ الى ٧٢ ساعت ديگه نميدونم كدوم درسته

2728
يعنى هيچكس ديگه اى اطلاعى ندارن ؟

عزیزم این تیتر بتا نمیدونم چیه تازگی مد شده،واسه کسب درامد بیشتر آزمایشگاهاست،منم سر خود رفتم تیتر دادم،اصلا لزومی نبود،انقد بالا بود احتمال پوچ یا دوقلویی دادن،هیچکدوم نبود،از من میشنوی یا دکترت رو عوض کن،یا صبر کن تا ۸ هفته بشه برو سونو،هیچی به اندازه سونو دقیق نیست،آزمایشو بیخیال

آنچه برای دیگران ممکن گشته برای تو نیز ممکن خواهد شد
عزیزم این تیتر بتا نمیدونم چیه تازگی مد شده،واسه کسب درامد بیشتر آزمایشگاهاست،منم سر خود رفتم تیتر د ...

واااااى واقعا ايشالله كه اينجورى باشه . باور ميكنى قبل باردارى رژيم بودم فهميدم باردارم ول كردم الان انقدر نا اميدم كه ميگم باز بگيرم رژيم باردار كن نيستم . خل شدم فكر كنم . شوهرمم لوسم ميكنه چشم غره ميرم بهش اصلا خوشحال نيستم

منم اون روزی که تیتر دادم و دکتر  آزمایشگاه خدا ازش نگذره بهم گفت اووووو تیترت چقد بالاست جنینت مشکل داره،انقد گریه کردم،به دکترم نشون دادم اورژانسی سونو نوشت،۷ هفتم بود،دیر متوجه شدم،بهم گفت دیگه به آزمایش کاری نداریم،همه چی تو سونو معلوم میشه،خداروشکر چیزی نبود،شما هم انقد ناراحتی نکن،خوشحال باش،ننه شدی😍😍😍😍😍

اره نگران نباش ... استرس برای بارداری خوب نیس چند روز اول همینطوری میره بالا بعد یه دفعه میره بالا

دكترم گفت شايدم تيروئيد گرفتى براى هفته بعد آزمايش بتا و تيروئيد نوشته

واااااى واقعا ايشالله كه اينجورى باشه . باور ميكنى قبل باردارى رژيم بودم فهميدم باردارم ول كردم الان ...

آزمایش قبل بارداری داده بودی؟کی دادی؟چند ماه اقدام بودی؟

خوشحال باش و خوشحالیتو با شوهرت تقسیم کن،لذت ببر از بارداریت😍😍😍😍

2706