2726
عنوان

خانوم های خوش پوش و خوش تیپ بیان

3394 بازدید | 26 پست

درباره مدل لباس خونه و شلوار بیرون..مانتو...شال و کفش و کیف

میخواستم بدونم چی نازه چی شیک ه

مدل ها رو هم تو اینستا دیدم هم کانال هم بازار

اما میخوام خانم های با سلیقه در رابطه با نحوه پوشش باهم یه مشورتی کنیم

درونگرا.سکوت.مهربون.منطقی.تو نی نی سایت نه طرف حق و میگیرم نه ناحق چون قضاوت کار خداست

سلام سن ...وزن ...قد ......

یه روزی مثل همین امروز  نه موی سپید داشتم نه غصه و دغدغه برای فردا .درست مثل امروز  دخترم بی دغدغه مست جوانیم بودم و  در اوج ...  اما الان من می دونم که چقدر زمان زود می گذره... پس  دخترا و پسرای  من قدر لحظاتون رو خوب بدونید ((مادری))

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من پارچه خریدم این مدل رو بدوزم با همین مدل شلوار بپوشم وبا کفش اسپرت ست کنم 

بزن بیرون از تنهایی برگرد کنارم   همونم که برای دیدن توبیقرارم، نرو از روزگارم،که من طاقت ندارم،منم مثل تو به تنهاشدن عادت ندارم...برگرد😪
2728
لباس خونه ستهاي اماده ميگيرم يا خودم ست ميكنم بيرون هم از تركيب رنگهاي مناسب و مدلهايي كه بهم بياد ...

واسه تو خونه دامن نمی پوشم اصلا به عمر دامن نداشتم و نخواهم داشت

تو خونه شلوار و تی شرت ست و شیک می پوشم

چندین دست لباس هندی ناز گرون دارم

ک واقعا نازه تو خونه می پوشم اما هر کس دیده گفته میشه واسه مراسم بدی بپوشم ؟ گفتم نه عزیزم دوست ندارم هیچ کس لباس مو بپوشه شاید ناراحتی پوستی بیاره ندادم اینو گفتم که بدونید چه ناز و شیکه

ساری نیست البته الان مدل شو عکس میدم

درونگرا.سکوت.مهربون.منطقی.تو نی نی سایت نه طرف حق و میگیرم نه ناحق چون قضاوت کار خداست

یه مانتو رنگ مرجانی هم با کفش خریدم

استین هاش گشاده چیکار کنم تنگ کنم آخه از یه طرف دوست ندارم از یه طرف فروشنده گفت نکنی مده

شلوار های هم ک تو خونه با تی شرت می پوشم از مدل بیرونی هستن که همسایه یا مهمون بیاد بد نباشه مجبور نشم تند تند عوض کنم آخه متوجه شدم خودم ک خونه همسایه مون میرم زود میره شلوار شو عوض میکنه

دوست ندارم شلواری تو خونه بپوشم ک زانو انداخته یا سایه همه رو اتو میزنم چه بیرونی چه خونگی هم واسه خودم هم شوهر و پسرم

خیلی مرتب و منظم همه میگن تو دیگه لنگه نداری خونت همیشه برق میزنه و خودتون و شوهر پسرتون هم لباس هاشون همیشه اتو کشیده و مرتبه

2706