1874
2075
عنوان

روز مادر رو به مادرشوهرم نه تنها کادونمیدم بلکه زنگم نمیزنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1091 بازدید | 59 پست
من با متخصصین زنان این سایت بصورت آنلاین صحبت کردم نتیجه گرفتم. به نظرم یه سر به سایت‌شون بزن.
 کلیک کن
داشت یانداشت خودشون میدونن من بیست سال جون کندم از خواسته هام گڐشتم اون از راه نرسیده چ حقی داره جز ...

نه ممیخوام بدونم نیومد بگه میخوام؟میخوام ببینم در شرایط مشابه چکار باید کرد

2073
دلم به این خوشه که تقاص کارش میده  

والا من بعید میدونم تقاص بدن اینجور که من دارم میبینم عزیزم هر روز افسرده تر و مریض تر میشه ولی شوهرش سرحال تر و قبراق تر

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
نه ممیخوام بدونم نیومد بگه میخوام؟میخوام ببینم در شرایط مشابه چکار باید کرد

فکرنکنم هنوز فهمیده باشه همه چی رومن گرفتم شوهرم دروغگو خوبیه اگه بفهمه که صددرصد اروم نمی شینه یک ماهی هست درخواست طلاق داده شوهرم وفعلا بایدمشاور برن 

2032
خب حرفهای شوهرش را شنیدیم که چرا زن دوم گرفته؟

نه ولی هرچی زن اول بد و نساز باشه اون آقا حق نداره تعهدشو از یاد ببره اول تکلیف زن اول رو مشخص کنه بعد بره صدتا زن بگیره، بنظر من اکثر مرداییکه زن دوم میگیرن یا تنوع طلبن یا خیلی احمقن که خام یه زن دیگه میشن

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
2051
خب حرفهای شوهرش را شنیدیم که چرا زن دوم گرفته؟

عزیزم من باشوهرم مشکل نداشتم اصلا شوهرم مشکل روانی داره اما من باهاش کنار اومدم فقط به خاطرپول دختره رفت سراعش وگرنه اگه باعشق رفته بود کارشون که به این زودی به طلاق نمیکشید

نه ولی هرچی زن اول بد و نساز باشه اون آقا حق نداره تعهدشو از یاد ببره اول تکلیف زن اول رو مشخص کنه ب ...

دقیقا احمقن این یه چندماه شهر دیگه کارمیکرد این دختره هم سن من بود وپولدار باهاش دوست شد شوهرم مشکل روانی داره افسردگی داره ووقتی من فهمیدم به حساب خودش نخواست کم بیاره وعقدش کرد ودقیقا ده روز بعد عقد دعواشون شروع شدوبه عروسی نرسید ومثل خرپشیمون شده

1718