1735
1768

بیست ساله عروسشم هیچ محبتی بهم نداشت همیشه دیدنش میرفتم وبهش احترام میذاشتم جلو روم خوب بود پشت سرم حرف میزد دعوتش میکردم خونمون نمیومد میگفت کاردارم نمیرسیم هرچی درست میکنی بیار اینجا شاید توبیست سال پنج بارخونه من اومده باشه پسرش مرد توقع داشت اسم پسرش رو پسرم بزارم نذاشتم هزارتا فحش بهم داد شوهرم بایه دختر دوست بود فهمیدم به پدرشوهرم گفتم مادرشوهرم گفت برای توکه جیزی کم نذاشته اصلا بره زن بگیره  تو بشین توخونت بعد شوهرم رفت اون دختره  وعقد کرد وجشن گرفت مادرشوهری که عیدتاعید خونه من نمیاد اونا جشن گرفتن بلندشدن باپدرشوهرم رفتن ولی ـخواهرشوهرام نرفتن ازش بع تمام معنا متنفرم خدا که روی شوهرم ومادرشوهرم همه روسیاه کردو منم اموال شوهرم گرفتم واون خانم داره طلاق میگیره اما دلم نمیخواد یه بار دیگه روی نحس مادرشوهر روببینم

اگه تو این اوضاع اقتصادی دنبال یه فروشگاه لوازم خانگی با قیمت مناسب برای جهزیه هستین 

ما بانه سولین با اطمینان کامل بهتون پیشنها میکنیم

1718
1760

بگو که شوخی میکنی که شوهرت برای زن دوم جشن گرفت😕😕

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
1665

از اون‌زنیکه و شوهرت بگو تو خواب داشتم میخوندم‌خوابم به کلی پرید !به نطره من یکدونه هم باید بزنی تو دهنشون

فقط 33 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوش اومدی عزیزم😍😘😍😘

خوب کردی اموالشو ازش گرفتی 

👌👌👌👌👌👌👌👌👌

دست رو هرچی میذاری میگن مشکل ما الان اینه؟ نه آقاجون، مشکل ما این طرز فکر توئه که میخوای یهو همه چی خوب بشه. باید از یه جا شروع کرد دیگه.....😉
1651