2733
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

برو آزمایش بده شایدم عروقت گرفته ولی زندگی امروزی خیلی از مشکلات از جمله گر گرفتگی رو همراه داره قدیما فقط یائسگی اینو داشت

زیاد سرپا نیستی؟

ادویه زیاد مصرف نمی کنی؟

گرمیجات زیاد نمیخوری؟

پوست پات خشک نشده؟اگه شده کرم مرطوب کننده بزن که خنک بشی فعلا

هورمونات تنظیمه؟پریودیت منظمه یا تیروییدت مشکل نداره؟

هر کدوم از این سوالات که از خودت میپرسی و دلایل دیگه ای میتونه باعثش بشه 

اگه خستگی و سرپا بودن زیاد و غذای طبع گرم. دلیلشه میتونی کرم رفع خستگی و خنک کننده پا بخری و بزنی

برو آزمایش بده شایدم عروقت گرفته ولی زندگی امروزی خیلی از مشکلات از جمله گر گرفتگی رو همراه داره قدی ...

مرسی عزیزم وقت گذاشتی فدات شم ولی باور کن هیچ کدومو ندارم😂 

همه چیم میزونه ولی پام گرمه متاسفانه

2738
مرسی عزیزم وقت گذاشتی فدات شم ولی باور کن هیچ کدومو ندارم😂  همه چیم میزونه ولی پام گرمه متاسف ...

دوستمم دو سه سالیه اینجوریه میگفت میره استخر تا چند روز خنک میشه بهش گفتن بره جای مطمئن زیر نظر ی پزشک پاشو حجامت کنه تا حالا نرفته میترسه

منم که نی نیمو خودم شیر میدم بخاطر همین پریود نمیشم حدود 1ماهه شبا پام داغ میشه فعلا بخاطر نی نی نمیتونم برم استخر, گفت بیا باهم بریم حجامت ,خوردیم به پایان سال و خربد عید

گمونم یبار باهاش برم ,شمام نمی ترسی تست کن ولی حتما و تاکیدا ی جای مطمئن و زیر نظر پزشک 

دوستمم دو سه سالیه اینجوریه میگفت میره استخر تا چند روز خنک میشه بهش گفتن بره جای مطمئن زیر نظر ی پز ...

اتفاقا حجامتی خوب سراغ دارم

حالا‌امکان‌داره‌ چون تو اقدامم اینجوری شده باشم؟؟

اتفاقا حجامتی خوب سراغ دارم حالا‌امکان‌داره‌ چون تو اقدامم اینجوری شده باشم؟؟

اینکه. در اقدام بودن چنین وضعیتی ایجاد کنه در جریان نیستم ولی میتونی از ی دکتر بپرسی

منتها اگه داری برا بارداری اقدام می کنی حتما از حالا فولیک 1 هر روز بخور

2706