1507
1411
عنوان

کادو نگرفته ها بیایییین

| مشاهده متن کامل بحث + 317 بازدید | 37 پست

امسال اولین سالیه که از اینکه برام کادو نگرفته اصلااا ناراحت نشدم چون میدونم اوضاع جیبش خوب نیست.

ولی بجاش اولین سالیه که با تلفن تبریکش واقعا خوشحالم کرد چون هیچ وقت این مناسبتها تبریک درست و حسابی نمیگه ولی امروز جبران کرد.

همون تبریکش برام کافیه

إلهي و ربي من لي غیرك

شما هم نگران سلامتی جنین و دوران بارداری خود هستید؟

بایدها و نبایدهای بارداری، تناسب اندام، تقویم بارداری و تعیین روز زایمان در نرم افزارهای ویژه بارداری

برای مشاهده نرم افزارها و دانلود رایگان کلیک کنید

1436
1485
1474
دعوامون شد یه جورایی،بخاظر کادو دلم گرفته بود،ولی هیچی نگفتم.بعد سر یه چیز الکی قاطی کرد رفت خوابید

اهان 

میدونی قبلنا این چیزا دلی بود و واسه لطف زحمت مادر یچیزیو از رو عشق علاقه میخریدن ولی الان شده ی رسم و عادت و چشم و هم چشمی باور کن الان نثف مردا استرس دارن ک وای چی بگیرم ایا دوس داره کمه و ... و فقط واسه رفع  مسویلیت ن از رو عشق مهم نیس حالا فک کن ی دسته گل واست خریده و ی تیکه طلا هم گردنت خوب بعدش 

ارزش دعوا کردن نداره 

امضا من از این دیدالیاس اینجا جاش نمیشه    
اهان  میدونی قبلنا این چیزا دلی بود و واسه لطف زحمت مادر یچیزیو از رو عشق علاقه میخریدن ولی ال ...

من با چیز جزئی هم خوشحال میشم. خیلی دوس دارم بدونم به‌ یادم بوده.ولی‌چه‌ میشه کرذ،بیخیال😊😘

من با چیز جزئی هم خوشحال میشم. خیلی دوس دارم بدونم به‌ یادم بوده.ولی‌چه‌ میشه کرذ،بیخیال😊😘

وای من امروز هی فک کردم سوپرایزم میکنه هیچی حتی ی بوس بغلم نبود 😅😅😅😅

امضا من از این دیدالیاس اینجا جاش نمیشه