1464
1411
عنوان

کادو نگرفته ها بیایییین

317 بازدید | 37 پست

خانم های عزیز

امشب تسبیح به دست بگیرید،

برای شادابی پوستتون و آرامش روانتون

صدمرتبه بگید: می خواست بخره خودم نذاشتم...

(ذکر ضدافسردگی زنان بی کادو)

😥😧😑😭😓😂😂😕😕😕😕😕😕

اگه دنبال لباس با قیمتهای باور نکردنی هستین 

حتما به ما سر بزنید

1436

به منم نداد میگه وقتی زن شدی میدم بهت      

پیرمرد موبایلش رو برد تعمیر کنه....بعد از مدتی تعمیرکار گفت:موبایلت سالمه پدر جان چیزیش نیست.....پیرمرد با صدای غمگین گفت: پس چرا بچه هام بهم زنگ نمیزنن...     
1444
امروز شوهرم گفتش چی برات بخرم هرچی فک کردم هیچی به ذهنم نرسید حالا ی بارم که گفت چی بگیرم مخم هنگ کر ...

عزیزم هنگ نداره ک میگفتی شاید طلا یکم خوشحالم کنه🤔

کی فکرشو میکرد یه روزی حرفامونو به آدمایی بزنیم که هیچ وقت ندیدیمشون...
من چون حقوق ندادم امروز سونو داشتم چند روزی هم مریض شدم امشب با بغض گفت ببخشید هیچی برات نخریدم گفتش ...

وای امان از این پول لامصب پارسال اولین سالی بود ک مادر شدم پول نداشت بم گف ارزش تو خیلی بیشتر از ایناس امسال ندارم سال دیگه جبران میکنم امسالم ک افتضاح تر از سال قبلیم 

اما دوسم دایم میگه شوهرم عاشقمه ببینید فلان چیزو واسم خریده پول حتی عشقم میاره هعی

امضا من از این دیدالیاس اینجا جاش نمیشه    
1476
وای امان از این پول لامصب پارسال اولین سالی بود ک مادر شدم پول نداشت بم گف ارزش تو خیلی بیشتر از این ...

منم هیچ توقعی ازش ندارم میدونم دستش تنگه 

همین که سایه اش بالا سرمه خداروشکر می کنم

روز دختر به زور بگیر😂😂

نمیده خسیس  

پیرمرد موبایلش رو برد تعمیر کنه....بعد از مدتی تعمیرکار گفت:موبایلت سالمه پدر جان چیزیش نیست.....پیرمرد با صدای غمگین گفت: پس چرا بچه هام بهم زنگ نمیزنن...     

من دیروز بهش گفتم روز مهندس بود چرا واسم کادو نگرفتی هیچی نگفت... امروزم هیچی نگفت و رفت خوابید 😭😭😭

دخترکم! اصلا به دنیا آمدی تا حال ساده ی مرا به بهترین حال تغییر دهی... شاید تو همان نشانه ی حول حالنا الی احسن الحال خدایی !
1457