2726

مادر شوهرم به خاطر کار خیلی بدی که کرد و خیلیهاتون میدونین از طرف شوهرم طرد شد و حتی چند بار هم آمد در خونمون شوهرم در رو باز نکرد. از ۸ ماه پیش ندیدیمش. حالا نمیدونم روز مادر رو بهش تبریک بگم با پیام یا نه؟ اینم بگم اگه شوهرم بفهمه که بهش پیام دادم تا چند روز اصلااا باهام حرف نمیزنه و بعدشم دلخوریش می مونه.

مطمئنم خدایی که من رو خاص کرد با این بیماری ، توان خاصی هم بهم داده که از پسش بربیام 🎗🎗🎗 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اخه واقعا هدفت چیه ...درک نمیکنم

میترسم یک درصد بعد از چند سال شوهرم باهاش آشتی کنه من آدم بده بشم. آخه خیلی بد حرف مادر شوهرم میگه حالا پسرم قهر بود تو نمی تونستی یه تبریک بگی

مطمئنم خدایی که من رو خاص کرد با این بیماری ، توان خاصی هم بهم داده که از پسش بربیام 🎗🎗🎗 
میترسم یک درصد بعد از چند سال شوهرم باهاش آشتی کنه من آدم بده بشم. آخه خیلی بد حرف مادر شوهرم میگه ح ...

بگو  مادرم من اجازم دست شوهرمه دیگ ایشون رابطه نداشت من نخاستم ناراحتش کنم

امروزی جوری بغلم کن 💑انگار ک فردا میمیرم....فردا چطور ؟فردا جوری بغلم کن انگار ک از مرگ برگشتم😍
2706