2726
عنوان

کیا زیاد پری شون عقب میوفته؟

85 بازدید | 14 پست

چکار میکنید؟ چه جوری باهاش کنار میایید؟

دفعه پیش دوماهه عقب انداختم الانم نزدیک دوماه شده

انقدر که تو این عقب انداختن ها بی بی چک نخریدم هم شوهرم هم دوستام هم داروخونهیه هم خودم کلافه شدیم موندم چکار کنم 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  ان شالله ظهور آقامون صاحب الزمان(عج)💟اللهم عجل لولیک الفرج💟نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش …

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

آزمایش بده

شاید کیست داری ویا pcoهستی واختلالات هورمونی

میخوام یه قلک بسازم از دلم❤خاطره های خوبُ سوا کنم وجیرینگی توی دلش بریزم💝یه روزی که پر شد قلکم از همه خاطراتت،نگاهت،کلامت،مرامت ...اونوقت بدجورمیشم اسیر ورامت😎
من😣😣😣دیگ از دکتر و دارو خستهههه شدم بدرکککک هروقت اومد ک اومد 

😥😥😥😥😥

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  ان شالله ظهور آقامون صاحب الزمان(عج)💟اللهم عجل لولیک الفرج💟نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش …
یعنی پریودت نامنظمه؟؟ منم الان چند وقته هر دوماه میشم دقیقا وقتی بی بی چک میگیرم پریود میشم روز بعد ...

آره خیلی نامنظمه

آزمایش بده شاید کیست داری ویا pcoهستی واختلالات هورمونی

آره باید برم خسته شدم دیگه

منم دیگه حالم از دارو های هورمونی بهم میخوره هر وقت که شوهرم درمان شد منم برا بارداری میخورم ی مدت مجبور که نیستم هی بخورم تو این سن برا خودم شکم زنایی که چند بار زاییدن رو درست کنم دیگه خسته شدم خو اگه میخوای بیای مثل همه بیا دیگه چرا ادا اطوار بیشعور اههه

چند سالته؟من از ۱۸ سالگی تاالان دارو مصرف کردم درست نشده لامصب

بیست سالمه نه ماهه ازدواج کردم قبلا اصلا بهش فکرم نمیکردم بعد ازدواج دیونم کرده

بیست سالمه نه ماهه ازدواج کردم قبلا اصلا بهش فکرم نمیکردم بعد ازدواج دیونم کرده

از اولی که پریود میشدی همینجوری بودی؟

من از اول همینجوری بود هر ۴۰ روز بود ولی وقتی برا بارداری اقدام کردم که  حامله نشدم رفتم دکتر گفت تنبلیت خفیفه انواع قرصا رو خوردم تا ۳ سال با قرصای تحریک تخمک. تا اینکه شوهرم ازمایش داد و ضعیف بود یعنی هرچی قرص مصرف میکردم الکی بود هی رو خودم عیب میزاشتم .حالا تو هم برو دکتر شوهرت هم بیاد همزمان باهم برید ازمایش بدید ازمایش شوهرت خیلی اسونه و هزینش کم ولی ازمایشای تو گرونه ولی میارزه هنو که اول برو ببین مشکل چیه تا از نگرانی در بیای 

از اولی که پریود میشدی همینجوری بودی؟ من از اول همینجوری بود هر ۴۰ روز بود ولی وقتی برا بارداری اقد ...

اوهوم

2706