2726

خیلی ناراحتم هیچ دوست واقعی که در حد خودم باشم ندارم کساییم که هستن فقط میخوان از درداشون بگن برام یا سواستفاده کنن هیچ دوستی که دوستیش واقعی باشه و روح و وجودش با من یکی باشه ندارم هرکس دوستم میشد فقط حسادت میکرد و رقابت یا میخواست من بدردش بخورم خیلی ناراحتم هیچ کسو غیر شوهر و بابامامانم ندارم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چه مسخره دوست واقعی کجا بود همه از اونان که فقط تو خوشگذرونی هستن نگرد نیست ...از روی بدبینی نمیگم خودم دوست های خوبی دارم ولی دیدم اونایی که با هم جلو رو خوبن چجوری خنجر میزنن از پشت

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.

دو روز تو این دنیاییم چهار تا ادم میرن و میان.جدی نگیر شما تمرکزت رو زندگیت باشه و باورت این باشه که تنهایی انسانو فقط خدا پر میکنه نه هیچکس دیگه حتی نزدیک ترین ها.با دوستاتم در حد معمولی رفت و آمد داشته باش و ازشون توقع نداشته باش.الان همه همینه وضعیتشون

بسم الله الرحمن الرحیم

وقتی یه بچه بعد از سال ها به پدر و مادرش بدی میکنه پس بدونید دوستی در کار نیست

دمیا شده قرار داد

ازدواج قرار داد شددوستی ها واسه رفع نیاز همدیگست و این یعنی تجارت احساس

اینا واقعیته پس دلخور نشو که دوسنی نداری،هیچ کس نداره

فقط عشق مادر و پدر به بچه و بقیش دروغه(تقریبا اکثرا رنه همه نه)

دوران بـقا چـو بـاد صـحـرا بـگذشـت/ تلخی و خوشی و زشت و زیبا بگذشت__ پنداشت ستمگر که ستم بر ما کرد/بر گـردن او بـمـانـد و بــر مـا بــگـذشـت 🌷مخاطب خاموش دیروز و روشن!امروز...
دوستای دوران دبیرستان یا دانشگاه ندارین؟ بنظرم اونا موندگارن

آخه اصلا اون موقع عقل ادم ناقصه هنوز خکدشو نشناخته الان خکدمو شناختم میدونم چی میخوام ولی نمیدونم دوست خوب از کجا پیدا میشه

2706