2726

بچه ها من گاهی کمرم به پایین تا زانو هام یه دردی مثل پریودی میاد ببخشید میزنه به مقعدم و نشستن برام سخت میشه ۳۵هفته و ۴روزمه اگه خدا بخواد.اما دردا کمه زودم از بین میره مثلا نشسته باشم پاشم از بین میره و یه دقیقه هم نمیشه 

این دردا ماه درده یعنی بدن داره برا زایمان اماده میشه؟ اخه زود نیست؟

نگرانم یکم

الهی همه منتظرا به زودی زود دامنشون سبز بشه 🍀

خدایا نگاهم کن،نگاه تو به من آرامش میدهد💙🫂

عزیزم اگه شدید شد حتما برو بیمازستان.

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ممنون زیاد نیست گاهی میاد گفتم ببینم همه اینجورن یا من

من درد زایمانم اینجوری بود رفتم بیمارستان یه ساعت بعدش زایمان کردم البته از من دومی بود

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 
2728

من ۳۸ هفته رو رد کردم ولی فعلا هیچ دردی ندارم فکر کنم دخترم قصد نداره حالا حالاها بیاد  

مرجان لب لعل تو مر جان مرا قوت،   یاقوت بگویم لب لعل تو و یا قوت،   قربان وفاتم به وفاتم گذری کن،    تا بوت همی بشنوم از رخنه تابوت
دردش هرچند دقیقه یکبار تکرار میشه یه بار ارومی یه بار شروع میشه

خداروشکر اینجوری نیست ببخشید شکمم کار هم نمیکنه برا اونم اذیتم .

دعام کن خواهر خیر ببینی

من ۳۸ هفته رو رد کردم ولی فعلا هیچ دردی ندارم فکر کنم دخترم قصد نداره حالا حالاها بیاد    

اخی عسل بسلامتی دنیا بیاد ان شا الله دعام کنیا

من درد زایمانم اینجوری بود رفتم بیمارستان یه ساعت بعدش زایمان کردم البته از من دومی بود

ممنون گلم دعام کن سر وقت زایمان کنم و بچم سالم باشه.. زوده هنوز  برا زایمان.

ممنون گلم دعام کن سر وقت زایمان کنم و بچم سالم باشه.. زوده هنوز  برا زایمان.

انشالله بچتون سالمه عزیزم.انشالله هم به موقع میاد

اخی عسل بسلامتی دنیا بیاد ان شا الله دعام کنیا

مرسی عزیزم حتما  

مرجان لب لعل تو مر جان مرا قوت،   یاقوت بگویم لب لعل تو و یا قوت،   قربان وفاتم به وفاتم گذری کن،    تا بوت همی بشنوم از رخنه تابوت
خداروشکر اینجوری نیست ببخشید شکمم کار هم نمیکنه برا اونم اذیتم . دعام کن خواهر خیر ببینی

عزیزم

واست دعا میکنم انشاالله بسلامتی فارغ بشی و نی نی خوشگلتو بغل کنی. منم یبوست و تهوع تا اواخرش همراه همیشگیم بود. دیگه چیزی نمونده راحت میشی

عزیزم واست دعا میکنم انشاالله بسلامتی فارغ بشی و نی نی خوشگلتو بغل کنی. منم یبوست و تهوع تا اواخرش ...

ممنون میشم خدا خیرت بدع که دعام میکنی 

این سه هفته هم میگذشت ای خدا به خوشی بگذره فقط تهدید به زایمان زود رسم میترسم هرجند تا خدا نخاد برگ از درخت نمیوفته ..

2706