1147
1273

بچه ها من گاهی کمرم به پایین تا زانو هام یه دردی مثل پریودی میاد ببخشید میزنه به مقعدم و نشستن برام سخت میشه ۳۵هفته و ۴روزمه اگه خدا بخواد.اما دردا کمه زودم از بین میره مثلا نشسته باشم پاشم از بین میره و یه دقیقه هم نمیشه 

این دردا ماه درده یعنی بدن داره برا زایمان اماده میشه؟ اخه زود نیست؟

نگرانم یکم

الهی همه منتظرا به زودی زود دامنشون سبز بشه 🍀

خدایا خودت عاقبت همه مارو بخیر بگذرون الهی امین..

عزیزم اگه شدید شد حتما برو بیمازستان.

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.
ممنون زیاد نیست گاهی میاد گفتم ببینم همه اینجورن یا من

من درد زایمانم اینجوری بود رفتم بیمارستان یه ساعت بعدش زایمان کردم البته از من دومی بود

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

من ۳۸ هفته رو رد کردم ولی فعلا هیچ دردی ندارم فکر کنم دخترم قصد نداره حالا حالاها بیاد  

مرجان لب لعل تو مر جان مرا قوت،   یاقوت بگویم لب لعل تو و یا قوت،   قربان وفاتم به وفاتم گذری کن،    تا بوت همی بشنوم از رخنه تابوت
1291
دردش هرچند دقیقه یکبار تکرار میشه یه بار ارومی یه بار شروع میشه

خداروشکر اینجوری نیست ببخشید شکمم کار هم نمیکنه برا اونم اذیتم .

دعام کن خواهر خیر ببینی

من ۳۸ هفته رو رد کردم ولی فعلا هیچ دردی ندارم فکر کنم دخترم قصد نداره حالا حالاها بیاد    

اخی عسل بسلامتی دنیا بیاد ان شا الله دعام کنیا

من درد زایمانم اینجوری بود رفتم بیمارستان یه ساعت بعدش زایمان کردم البته از من دومی بود

ممنون گلم دعام کن سر وقت زایمان کنم و بچم سالم باشه.. زوده هنوز  برا زایمان.

ممنون گلم دعام کن سر وقت زایمان کنم و بچم سالم باشه.. زوده هنوز  برا زایمان.

انشالله بچتون سالمه عزیزم.انشالله هم به موقع میاد

1323
اخی عسل بسلامتی دنیا بیاد ان شا الله دعام کنیا

مرسی عزیزم حتما  

مرجان لب لعل تو مر جان مرا قوت،   یاقوت بگویم لب لعل تو و یا قوت،   قربان وفاتم به وفاتم گذری کن،    تا بوت همی بشنوم از رخنه تابوت
خداروشکر اینجوری نیست ببخشید شکمم کار هم نمیکنه برا اونم اذیتم . دعام کن خواهر خیر ببینی

عزیزم

واست دعا میکنم انشاالله بسلامتی فارغ بشی و نی نی خوشگلتو بغل کنی. منم یبوست و تهوع تا اواخرش همراه همیشگیم بود. دیگه چیزی نمونده راحت میشی

عزیزم واست دعا میکنم انشاالله بسلامتی فارغ بشی و نی نی خوشگلتو بغل کنی. منم یبوست و تهوع تا اواخرش ...

ممنون میشم خدا خیرت بدع که دعام میکنی 

این سه هفته هم میگذشت ای خدا به خوشی بگذره فقط تهدید به زایمان زود رسم میترسم هرجند تا خدا نخاد برگ از درخت نمیوفته ..

1308
سلام خانمی خوبی؟ چطورین خوبین؟

سلام عزیزم شما خوبی؟

الحمد الله بهترم و در حال استراحت هفته ای یه بار میرم بیمارستان برای چکاب 

تا ببینیم خدا کی صلاح میدونه این فسقلی بدنیا بیاد ان شا الله

سلام عزیزم شما خوبی؟ الحمد الله بهترم و در حال استراحت هفته ای یه بار میرم بیمارستان برای چکاب  ...

ایشاله سر وقت دنیا بیاد⚘⚘⚘⚘⚘

لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم.💜خدای مهربونم ممنون از معجزت تا همیشه سپاسگذارتم.مهرسای مامان خوش اومدی به زندگیمون.عشق مامان و بابا ۶/۱/۹۸