2703
2553

امروز معلم دخترم قرار بود باهام صحبت كنه و من ساعت مناسب رو بهش گفته بودم البته نه فقط با من با همه مادر و پدرها از طرفي هم ايميل داده بودن براي اينكه فردا كارگاه و .... هست 

شوهرم ميگه جفتش يكي هست من مگفتم ٢ تاست و بايد بريم ، از طرفي هم شب پيش اصلا درست نخوابيدم و صبح همش گيج بودم و بدن دود داشتم رفتم خوابيدم بهش هم گفتم حواست باشه كه فلان ساعت بايد بريم، بعد يكدفعه از خواب پريدم و سريع نگاه ساعت كردم ميبينم ١:٣٠ از زماني كه بايد ميرفتم گذشته😱😱😱 ميرم نگاه بكنم ببينم چرا بيدارم نكنه ميبينم خوابيده😕😕 رفتم كه پيشش بشينم سريع مادرشوهرم ميگه خوابه بيدارش نكني😤😤 خلاصه پيشش كه نشستم چشاش رو باز كرده با خونسردي ( البته كفري بودنم مشخص بود) بهش گفتم كه چرا بيدارم نكردي خوابت برد؟؟؟ ميگه مگه اين( دختر دومم) ميذاره بخوابي. ميگم خوب چرا بيدارم نكردي؟؟ ميگه مهم نيست جفتش يكيه اصلا نميخواد بري فوقش اون ميخواد بگه بچت رو چطور تربيت كن🤯🤯 

حالا من از ديشب تا الان بهش گفتم فردا( كه امروز باسه) حتما بايد بريمااااا

صبح هم كه داشت دخترم رو ميبرد گفتمش كه از مدير يا معلمش بپرسه اين دوتا يكي هست يا نه، كه اون رو هم نپرسبده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

عزیزم 

مردها  خیلی حواسشون ب این موضوعات نیست واقعا

بهتر بود  خودتون از اول پیگیری می کردید 

حالا هم عصبانیت نداره

فردا  زحمت بکشید و برید مدرسه و صحبت کنید ( ضمن عذرخواهی بابت غیبت دیروزتون ) قطعا درک میکنن

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2714
اگه موهات  کندی منتظر باش مادرشوهر بهت بگه کچل خانوم ! 😁

اووووووووف كه اونم نشسته فقط نظر ميده و بعد ميگه كه البته خونه خودته خا، بچه خودته، شوهر خودته، بعد هم كه ميخواي بهش بگي چرا اين كار درست يا غلط هست ميشينه ميخواد قانعا بكنه، مثلا همين الان هم گوشي كار شوهرم زنگ خورد گذاشتمش رو سايلنت اومدم ببينم اگر بيدار ميشه بهش بدم همچين نگاه ميكنه انگار ارث باباش رو بالا كشيدم

عزیزم  مردها  خیلی حواسشون ب این موضوعات نیست واقعا بهتر بود  خودتون از اول پیگیری ...

اره درسته، ولي من بخاطر اينكه ديشب درست نخوابيده بودم و تپش قلب داشتم ترجيح دادم كه همسرم بيدارم كنه، حالا دنبال دخترم كه رفتم با معلمش صحبت ميكنم 

من از حركت شوهرم خوشم نيومد چون ٢ هفته يا شايدم يكم بيشتر بهش گفته بودم جريان رو اون ايميل هم مال ٣ روز پيش بود و اينكه همسرم نرفت و من رو هم بيدار نكرد ناراحت شدم چون از نظر من يعني سركار گذاشتن حداقل صبح ميتونست به معلمش بگه امروز نميتونيم بياييم ملت كه مسخره دست من و شوهرم نيستن كه

اره درسته، ولي من بخاطر اينكه ديشب درست نخوابيده بودم و تپش قلب داشتم ترجيح دادم كه همسرم ...

حق دارید 

ولی کاش ساعت گوشی تونو میذاشتید بالای سرتون

مشخص ک شما فرد متعهد و وقت شناسی هستید  ک الان انقدر دارید بابت بدقولی تون اذیت میشید 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2706