1421
1411

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

خسته نباشی😆😆

(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی کهزنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
1401
1394
مال من خیلییییب جیش میکنه هر دودقیقه یکبار.آخه با پوشک اینجوری نبود😔

یکی دو هفته اول سخته بعد خودش بیشتر نگه میداره .الان سرده معمولا تو تابستون بهتر جواب میده

لطفا فقط موضوع تبادل نظر مرا نپسندید 😍 یه کامنتی هم برای منه بینوا بنویسید 😢😃

دیر هم شده. کاش زودتر میگرفتیش ک اگه روی فرش جیش کرد یهو فرشاتم بدی بشورن..

من خودم دخترمو ۲۲ماهگی  هرررر یه ربع میبردم دسشویی. چه جیش داشت چ نداشت، واسه اینکه بدونه جیش کردن جاش توی دسشوییه... تقریبا ۳ ماه بعدش هم از پوشک شب گرفتمش...

(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی کهزنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
دیر هم شده. کاش زودتر میگرفتیش ک اگه روی فرش جیش کرد یهو فرشاتم بدی بشورن.. من خودم دخترمو ۲۲ماهگی ...

من رو لگن میشونمش ۱۰ دقیقه میشینه جیش نمیکنه بعد بلند میشه تو شلوارش میکنه.آی حرصم میگیره😢😤

1418

من که بچم رو هر دو ساعت یه بار میبردم دستشویی تا کارش رو بکنه بعد خوش عادت کرد و وقتی که دستشویی  داشت به من میگفت الانم دیگه خودش بلده خودش رو بشوره و تنهایی بره دستشویی  

من که بچم رو هر دو ساعت یه بار میبردم دستشویی تا کارش رو بکنه بعد خوش عادت کرد و وقتی که دستشویی&nbs ...

دوساعت خیلی عالیه مال من هردودقیقه است.نمیدونم چرا آخه😭😭

من رو لگن میشونمش ۱۰ دقیقه میشینه جیش نمیکنه بعد بلند میشه تو شلوارش میکنه.آی حرصم میگیره😢😤

لگن اصلا خوب نیست نمیشه بشوریش اصلا..

براش جایزه بذار‌. تنها راهی ک جواب میده..

1339