2726
جعفری پورو من کاراشو دیدم از نزدیک داخل دانشگاه بد نبوده خوب بوده لقمانی نمیخوای یا قنبری؟

قنبری ک شهرکرده ولی لقمانی خیلی عروسکی میکنه ... شما کارری جعفری پورودیدین ب نظر دماغاشون بزرگ نبود؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم 

میگم.انتخاب دکترت به کجا رسید؟؟؟

وای من دقیقا تو وضعیت توام نمیدونم پیش کی عمل کنم خیییییلی میترسم دماغمو داغون کنن

از مسیری که رفته بودی داشت موجی از انجماد می آمد...
2728
سلام عزیزم  میگم.انتخاب دکترت به کجا رسید؟؟؟ وای من دقیقا تو وضعیت توام نمیدونم پیش کی عمل کن ...

سلام گلم . من فعلا انتخابم دکتر جعفری پوره . ولی توی اینستا چندنفری بهم گفتن ک دماغامونو بزرگ عمل کرده . و بعدازون نمیدونم کدومشون بهترینن. مجید راستی رو هم میگن خوبه بعضی میگن بدههه... 

سلام گلم . من فعلا انتخابم دکتر جعفری پوره . ولی توی اینستا چندنفری بهم گفتن ک دماغامونو بزرگ عمل کر ...

شما مجردی یا متاهل؟

من اصلا مطب گردی نکردم راستش نمیدونم چیکار باید بکنم اصلا 

راستی رو من نمونه کارش رو 3تا دیدم که افتضاح بوده و دوتاشونم مشکل تنفسی دارن 

میدونی من چند وقته دنبال دکترم و هر دفعه یه دکتری رو میپستدم دقیقا یه چیزیمیشنوم راجع بهش که پشیمون میشم 

انگار اصفهان اصلا دکتر خوب نداره 

ولی من باید عمل کنم تا گرونتر از این نشده چون واقعا اگه خیلی بره بالا در توانم نیست

از مسیری که رفته بودی داشت موجی از انجماد می آمد...
شما مجردی یا متاهل؟ من اصلا مطب گردی نکردم راستش نمیدونم چیکار باید بکنم اصلا  راستی رو من نم ...

به نظر من هم در زمینه جراحی بینی اصفهان دکتر خوب نداره 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
2706