2737
2734
عنوان

کادو روز زن

306 بازدید | 28 پست

سلام هر سال شوهرم بهم طلا کادو می داد و خیلی خوشال می شدم

اما امسال دو تا تراول 50 گذاشته تو پاک و میگی ببخشید امسال خیلی دستم تنگه انشالله سال بعد 

ولی من بهم برخورد و یه جوری شدم و فکر کنم شوهرمم فهمید 

به نظرتون بهش بگم اشکال نداره یا اصلا به رو خودم نیارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظرم اگه دستش تنگه بهش نگی بهتره و بگی مهم تویی کادو پیشکش 

ولی دوباره تکرار کرد اصلا قبول نکن اخه باید جم میکرد طی ی سال برات 

خوشبختی یعنی صدای خنده های ما و آرامشی که بینمونه
2728

اگه نده میگین چرا نمیده اگه بده میگین چرا کم داده 

بنده خدا داده معذرت خواهی کرده دیگه وقتی نداشته چیکار کنه چقدر طلبکارین از شوهرتون

زندگیـ سختـ استـ اما منـ از آنـ سختـ ترمـ … 😎💪
2738

خدایی خیلی پرتوقعین .....اصلا حیف اون همه پول نیس بره بالای طلا.....دستشم دردنکنه همین که بفکرت بوده یعنی واسش ارزش داری.....پیداست خیلی پولکی هستین

۲۱ماه اقدام....به امیداینکه این ماه باردارشم و از خونه تکونی فرار کنم....خدایا چندساله دارم میگم انشالله سال تحویل ۳تایی میشیم پس ناامیدم نکن توکه میبینی غریب و بیکسم....امیدم به تو ...من حتما حتما تا اردیبهشت طبیعی باردارمیشم بگو انشالله...😍دوست گلم یه صلوات مهمونم کن
8 سال

میدونی من اگه جای شما بودم اصلا ناراحت نمیشدم چون بقول خودتون هفت سال طلاکادو گرفتین حالا یه سالم اینجوری. حالا من چی بگم تو شش سال حتی یبارم کادو نگرفته روز زن برام بهانشم اینه که کل خرجی میدم دستت خودت برا خودت بخر😣

خدایی خیلی پرتوقعین .....اصلا حیف اون همه پول نیس بره بالای طلا.....دستشم دردنکنه همین که بفکرت بوده ...

پولکی نیستم عزیزم 

میگم اولا چرا تو طول سال به فکر این روز نبوده دوما این که دو تا تراول تو پاک گذاشته بهم برخورد حداقل میتونست کارت هدیه بگیره

2706