1147
648
عنوان

وااای خدااا😂😂

102 بازدید | 11 پست

چرا چرا چرا😂😂😂

خندم گرفته جاریم 6 هفتشه حاملس به مادرشوهرم گفته زشته که ما از محمدرضا و زنش بزرگتریم(مارو میگه) بعد اونا بچه دار شن ما نه منم قرصهای شوهرمو بهش ندادم(قرص اعصاب که بتونن بچه دار شن) که بتونه منو حامله کنه😲😥

آخر سرهم گریه کرده نه من بچه نمیخوام کجا بندازمش😐😐😐😐

بعد گفته پارمیس کی زایمان داره مادر شوهرم گفته چهار ماه دیگه اونم دوباره زده زیر گریه

ملت مخشونو تو این گرونی دادن اجاره😥😂😂😂

😂😂😂خدایا خودت ظهور کن

یکی از دلایل آرامشم اینه که مهم نیست که دیگران چه فکری در موردم میکنن دیگران اگه فکر کردن بلد بودن یه فکری به حال خودشون میکردن.                                                                                                                                                          اگه با نظرام مخالف بودی روم ریپلی نکن چون من نظر خودمو دادم به کسی مربوط نی حتی شما دوست عزیز🤔                       من اینجا دنبال شاد کردن شمام پس تو شادیاتون دعوتم کنید به تاپیکتون 😉                                                                         اگه دیدی دلت گرفته و کسی نیست باهاش درد و دل کنی و فک میکنی تنهایی بهم پیام بده من همیشه اینجام منتظر تو😊           شاید سنم کم باشه اما تجربه زیاد دارم 😎😁                                                                         در اخر (خنده برلب میزنم تا کس نداند درد من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت 😊)

😕

فقط 7 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(سم۲۱۳)و(👶)💖در دلم کسی جا داردکه درتمام زندگی ام اورا اکنون احساس میکنم.وبه خاطر وجودش با خداونددرخلقت شریک شده ام.ندیده دوستش دارم وعاشقانه منتظر حضورش درآغوشم هستم..💖۱۲ دی بودنت حس کردم زیباترین بهانه ی زندگیم👶۲۴ دی بازم دیدمت زندگی من وبابایی خوش اومدی پسرگلم💖  ۲۷ بهمن وول خوردن وچرخیدنت کامل حس کردم عزیزم انگارمیخای بیای بیرون ازبس محکم میزنی😍۲۷ اسفند خداروبی نهایت شکر که سالمی نی نی خوشگلم خیلی نگران دوتا کیست داخل مغزت بودم خداروشکر جذب شد😍بهترین پسردنیا آیهان جونم عیدت مبارک فسقل مامان😘💖۳اردیبهشت بی صبرانه منتظرتیم بهترین اتفاق زندگیمون بقول بابایی تیکه وجودم😍

بلیط هواپیمات رو ارزون بخر !

کلیک کن متوجه میشی

1156

هان

فقط 43 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نینیم بالاخره دنیا اوم‌د جوری که اصلا نمیخاستم و تصورشو نمیکردم😔😔خیلی درد کشیدم اما خدایا شکرت که سالمه خودم به درک💔
بنده خدا خود درگیری داره 😐

آره بخدا

من اصلا یه بارم نشده که باهاش هم کلام بشم

ریز همه چیز منو فهمیده 

قهر کرده رفته خونه باباش شرط آشتیشم این بوده خونه عین خونه محمد رضا باید بابات برامون بخره😐😥

8