2410
2553
عنوان

مادران فرشته های آسمونی بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 1388 بازدید | 66 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دو ماهه که باردار بودم برا یکی این اتفاق افتاد انقدر ناراحت شدم نشستم گریه کردم..اصلا فکرشو نمیکر ...

راسته ک میگن غم یکی رو خدا بخوره منم همینجوری سرم اومد نه عزیزم هیچ زمان یادمون نمیره بچه هامون هیچ زمان حتی اگه ده تا بچه دیکه بیاریم فقط مرحم دلمون میشن وگرنه هیچکی جای یکی دیگه رو نمیگیره 

بیاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد ......
ممنونم عزیزم خدا ایشالا پسرت بهت برگردونه 

اون جملت که نوشتی از هر مادری مادر تر بودیم خیلی قشنگ بود😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

گر خداوند من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد.....
2720
مامان آرسام بنظرت روزی میاد که واقعا دلمون آروم بشه و این روزارو فراموش کنیم؟ داغ بچه هامون که از د ...

عزیرم با تک تک جملاتت گریه کردم. انگار حرفای دل منو میزنی. چقدر درد ما شبیه همه.

من تو ابان 96 تو هفته 39 بارداریم دخترمو از دست دادم. یه روز دیدم تکون نمیخوره . چیزای شیرین خوردم بازم تکون نخورد . رفتم بیمارستان دیدم که بدبخت شدم😭😭😭

دنیا رو سرم خراب شد. من یه بارداری راحت و شیرین داشتم بدون کوچیکترین مشکلی. بعد از اینکه صربان قلبشو نشنیدن فرستادنم سونو واسه تایید فوت که علتشو خشکی اب زده بود. در صورتی که من هفته قبلش سونو رفتم و اب نرمال بود. تو اون یه هفته هم هیچ خروجی ابی نداشتم. اخرشم نفهمیدم چی شد. خیلی دکتر رفتم خیلی ازمابش دادم ولی هیچ مشکلی نبود.

خلاصه که روزای خیلی سختی بود. درکتون میکنم.

الان اینجام که بگم خدا خیلی مهربونه. هیچوقت ناامید نشین. من بعد از چهار ماه به لطف خدا دوباره باردار شدم. اذر ماه 97 پسرم بدنیا اومد. 

درسته دلتنگ دخترمم و هیچوقت فراموشش نمیکنم ولی به خاطر داشتن پسرم روزی صد بار خداروشاکرم.

همبشه دعاگوی مادرای دل شکسته مثل خودم هستم

پسر خوشگلم خوش اومدی به زندگی من و بابایی😍😍
عزیرم با تک تک جملاتت گریه کردم. انگار حرفای دل منو میزنی. چقدر درد ما شبیه همه. من تو ابان 96 تو ه ...

خیلی خوشحال شدم که خدا زخمتونو مرهم زده و یه نعمت دیگه بهتون بخشیده خدا حفظش کنه براتون...

وقتی اون شبی که بهمون گفتن مرده و قلبش نمیزنه یادم میفته داغون میشم اون لحظه ای که با شوهرم سرامونو گذاشتیم رو شونه همو گریه کردیم قلبم به درد میاد..

جای این زخما هیچوقت خوب نمیشه

دختر قشنگم مامان خیلی دلتنگته

کاش بدونی چقد بی تابم

کاش میفهمیدی دلم شکسته از خدا

میفهمیدی عین دیوونه ها دارم میگردم

روزو شبمو با قرصای افسردگی سر میکنم ولی اونام نمیتونن تورو از یادم ببرن..بدجور حسرت به دل موندم

حسرت قیافت لمس نکردنت

بمیرم برات که نیومده رفتی...

وقتی اون شبی که بهمون گفتن مرده و قلبش نمیزنه یادم میفته داغون میشم اون لحظه ای که با شوهرم سرامونو ...

من شوهرم پیشم نبود زجه میزدم ک چجوری بگم بجای ک بابا شدنت مبارک بگم بچت رفت لحظه ای ک بدنیا اومد و بیصدا تو سکوت لعنتی زایشگاه بجای اینکه صدای گریه اش زایشگاه پر کنه شوهرم.اومد بالاسرش همون لحظه اول بوسی ک به تن بچم زد جیگرم سوزوند ک چرا مثل بابای دیگه ذوق نکنه وای من دو سال پیش همچین روزی دقیقا نازنینم پسرم زفت کاش خودمم رفته بود کاش وای مامانم 

2714

مامان آرسام من نه خودم بچمو دیدم نه شوهرم

بخاطر همینم روزی هزاربار آرزوی مرگ میکنم که چرا نگاش نکردم باید اصرار میکردم هر طوریم میشد میدیدمش

پرستارا نذاشتن

فقط بخاطر اینکه میدونم قبر بچم کجاست دلم یکم آروم میگیره..

مامان آرسام من نه خودم بچمو دیدم نه شوهرم بخاطر همینم روزی هزاربار آرزوی مرگ میکنم که چرا نگاش نکرد ...

من خودم ندیدم با عکسی گ دیدم ک میگن هزار درجه فرق داره با خودش همشون نگهم داشته بودن نبینم از خودم متنفرم ک ندیدمش روز خاک کردنش نرفتم خاک بر سرم بچم بی مادر و بیکس رفت 

مامان آرسام میگم تاوان کدام گناهمون رو دادیم! داغ بچه دل آدمو بد میسوزونه تو جوونی پیر شدم دل مرد ...

نمیدونم هنوز ۲ ساله نفهمیدم من داغم دوتاس و اینکهوبدتر لز این میسوزم ک میگن ک بچه ک ندیدی داغ نداره

من خودم ندیدم با عکسی گ دیدم ک میگن هزار درجه فرق داره با خودش همشون نگهم داشته بودن نبینم از ...

چه عکسی؟

بیمارستان عکس میگیره؟

اگه میگیرن توروخدا منم برم ببینم

نمیدونم هنوز ۲ ساله نفهمیدم من داغم دوتاس و اینکهوبدتر لز این میسوزم ک میگن ک بچه ک ندیدی داغ نداره

این حرفو به منم میگن عزیزم

میگم هیشکی غیر خودمون ماهارو درک نمیکنه همینه دیگه

2706