2737
2734
عنوان

مادران فرشته های آسمونی بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 1388 بازدید | 66 پست

من حتی دلم نمیاد بچه دیگه بیارم همش عذاب وجدان فرشتمو دارم میگم الان فرشتم میگه مامان مواظب من نشد ولی یکی دیگه رو آورد

اصلا دلم نمیاد لباسا و وسایلاشو حتی بچه دیگمم بپوشه

الان که شماها گفتین میبینم فقط ماها درد همدیگه رو میفهمیم بقیه میگن بچه دیگه بیاد فراموش میشه

ولی نه نمیشه

ده تا بچه هم بیاد جای فرشته منو نمیگیره بچه اولم بود انگار قلب من بود بخدا منم از اون روز مردم فقط یه جسم بی روح داره میگرده

عین مرده هام

دلم برای لگداش خیلی تنگ شده

از خدا خیلی دلگیرم...

من حتی دلم نمیاد بچه دیگه بیارم همش عذاب وجدان فرشتمو دارم میگم الان فرشتم میگه مامان مواظب من نشد و ...

میفهمم خدا به دلامون ارامش بده یجوری هر چند قابل برگست نیست عزیزم.بالاخره خدای ما هم بزرگه 

بیاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد ......

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی دلتنگ فرشته کوچولومم...دلم براش خیلی تنگ شده..

آرامش من با اون رفت خدام خودش میدونه

قلبم به درد اومده...انقد دلتنگتم مامانی

کاش میدونستی مامان چقد عاشقت بود

تو حسرت دیدنت موندم مامانی

کاش زودتر قیامت بشه

یه دل سیر بغلت کنم

بوت کنم بگم چقد منتظرت موندم

تو جوونی پیر شدم فرشته کوچولوم

شب و روزم با فکر به تو میگذره..

همین غم برای کشتن دلم کافیست

همین که دوستت دارم ولی ندارمت...واقعا دل من کشته شد

هر روز چشام با اشک و گلوم با بغض پر میشه

جای خالیت روز به روز بیشتر دیده میشه

کاش کسی درد منو میفهمید

دلم انقد به درد اومده‌ میخوام بلند بلند گریه کنم ولی نمیتونم

کاش کوچولوی من بفهمه مادرش چقد بی تابشه چقد دلتنگش

میخوام بخوابم و صبح بیدار نشم

برم پیش نی نی کوچولوم که قد زمین و آسمون دلتنگشم..

2731
همین غم برای کشتن دلم کافیست همین که دوستت دارم ولی ندارمت...واقعا دل من کشته شد هر روز چشام با اش ...

اخ نمیدونم تو منی یا من توام دیروز سر قبر بچم بودم انقدر حالم بدخ ک نمیتونم حسمم بنویسم 

اخ نمیدونم تو منی یا من توام دیروز سر قبر بچم بودم انقدر حالم بدخ ک نمیتونم حسمم بنویسم 

مامان آرسام منم دیروز رفتم سر قبر بچم البته سر قبر قلبم...چون من قلبم رو اونجا دفن کردم تمام وجودم روحم اونجاست زیر خاک..تو اون جای کوچولو

منو تو یکی هستیم قلبامون به درد اومده دردامونم فقط خودمون میفهمیم...

من حالم خیلی بد..داغونم

اگه فرشتم مونده بود الان ۲۲ روز دیگه میومد بغلم

خیلی حالم بد

خدایا خیلی ازت دلگیرم

تو قیامت فقط میگم چرا...

انقد تو حسرت دیدن بچم هستم که میخوام همین فردا قیامتت به پا شه..

مامان آرسام منم دیروز رفتم سر قبر بچم البته سر قبر قلبم...چون من قلبم رو اونجا دفن کردم تمام وجودم ر ...

من دردام یکی دو تا نیست یکی بچم اینجور یه بچمم ک کورتاژ شد دیگه قلبی ندارم دیگه حسی ندارم ک مادر بشم الان پسرم یکسال و ده ماه بود و الان اگر بارداریم ادامه داشت ۵ ماه بودم ولی من اگه حامله بشم برا بار سوم تازه میشه بچه اول چی بگم ک نگفتنم بهتره 

مامان آرسام بچه تو به چه علتی قلبش نزد؟

برا من که هنوز علتشو پیدا نکردن جواب پاتولوژی هم که گرفتیم هیچی نبود

من که هر هفته دو تا دکتر میرم ببینم کسی چیزی میگه ولی هیچکدوم از دکترا چیز خاصی نگفتن همینجوری عین گیجا دارم میگردم

نمیدونم قلب فرشته کوچولوم یهویی چرا دیگه نزد

قرار بود ۹ روز دیگه بیاد بغلم

ولی نیومد

امروز که پنجشنبس دارم میرم پیشش بلکه یکم دلم آروم بگیره

2738
مامان آرسام بچه تو به چه علتی قلبش نزد؟ برا من که هنوز علتشو پیدا نکردن جواب پاتولوژی هم که گرفتیم ...

عزیزم پسر من فقط بند ناف لعنتی خفه اش کرد مشکلی دیگه نداشت فقط اون نزاشت نفس بکشه 

الهی فدای کوچولوهامون بشم

مامان آرسام میگم آخرین لحظه چطوری باهامون خداحافظی کردن

تو دلشون چی گفتن

وقتی یاد اون لحظه میفتم داغون میشم جیگرم آتیش‌میگیره

فرشته من مادرت لیاقت مادری نداشت فکر کردم داری شیطونی میکنی نگو با لگدای محکمت میخواستی چیزی بگی 

کاش اینطوری مجازاتم نمیکردی خدایا...دارم میسوزم

الهی فدای کوچولوهامون بشم مامان آرسام میگم آخرین لحظه چطوری باهامون خداحافظی کردن تو دلشون چی گفتن ...

وای تو دقیقا مثل من فکر میکنی پسر منم خیلی محکم ضربه میزد الهی بمیرم میخاسته از پاش در بیاره بند ناف رو ولی بدار پیچ خورده کاش منم مرده بودم اینروزا رو نمیدیدم 

من که این روزارو دارم با آرامبخش میگذرونم عین آدمای گیجم...هر از گاهی جلوی آینه چشمم به شکمم میفته از درون میشکنم

راستش هنوزم باورم نشده..دست به چیزای سنگین نمیزنم بعدش میگم وای من که باردار نیستم بچه ندارم

تازه اون موقع باز دردم تازه میشه اشکام سرازیر میشه

من که این روزارو دارم با آرامبخش میگذرونم عین آدمای گیجم...هر از گاهی جلوی آینه چشمم به شکمم میفته ا ...

من داغم دوباره شد اتقدری داغونم ک حد نداره نمیدونم چی میشه اخرش فقط میدونم خیلی سخت میگذره ایشالا جای فرشته هامون پر بشه یجوری ک دلمون اروم بشه 

2706