2703
2553
عنوان

مادران فرشته های آسمونی بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 1388 بازدید | 66 پست
فرشته منم آسمونی شد تو ۹۷/۱۲/۲۶ دلم خون فقط همین...بی هیچ دلیلی قلب کوچولوش نزد هیچوقت خودمو نمیبخ ...

سلام عزیزم...میدونم داری چی میکشی...منم دختر۷ ماهم..سالم دنیا اومد و ۱ ساعت بیشتر پیشم نموند...هنوز ۱ ماه نشده...تنها چیزی که میتونم بهت بگم اینه که زندگی خیلییی جدی و بی رحمه...منم هنوز شیرم میاد و خوابشو میبینم...روزی نیست که گریه نکنم و به یادش نباشم ولی فقط فقط باید صبور باشی...چون هیچچچچ راهی نداریم...صبر کن و توکل کن به خدا...من خودم ناشکری زیاد کردم...ولی چاره ای جز صبر نداریم

فرشته منم آسمونی شد تو ۹۷/۱۲/۲۶ دلم خون فقط همین...بی هیچ دلیلی قلب کوچولوش نزد هیچوقت خودمو نمیبخ ...

با تمام وجودم میفهمم یکسال و نه ماه از رفتن فرشتم میگذره روز به روز بدتر میشم نمیدونم چی بگم

بیاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد ......

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم...میدونم داری چی میکشی...منم دختر۷ ماهم..سالم دنیا اومد و ۱ ساعت بیشتر پیشم نموند...هنوز ...

الهی بمیرم عزیزم الهی بمیرم برا بچه هامون 

الهی بمیرم عزیزم الهی بمیرم برا بچه هامون 

خدا بهمون صبر بده ... واقعا ما هم مادریم؟ به من میگن لیاقت مادر شدن نداشتم...ولی من بچمو حس کردم.دوستش داشتم...نفسم بود ..عشقم بود...چیکار کنم که خدا نخواست پیشم بمونه...ولی هنوزم متاسفانه زنده ام و دارم نفس میکشم

2720
خدا بهمون صبر بده ... واقعا ما هم مادریم؟ به من میگن لیاقت مادر شدن نداشتم...ولی من بچمو حس کردم.دوس ...

هر کی گفته لیاقت نداشتی ببخشید ولی غلط کرده کرده ما از همه مادرا مادرتریم روزی ک بی جون دادن دستمون اونا کجا بودن روزی ک تکون نخورد و بدون صدا بیرون اومد قلب اتیش گرفته ما رو کی دید ؟

قلب آتیش گرفته منو خدا دید همون موقعی که از زمین و زمان بریدم روحم وجودم شکست هیشکی ندید ولی اون بالایی دید

دلم از همون خدا گرفت که خودش میدونست چقد عاشق نی نی کوچولوم بودم پس چرا گرفت!

قلب آتیش گرفته منو خدا دید همون موقعی که از زمین و زمان بریدم روحم وجودم شکست هیشکی ندید ولی اون بال ...

نمیدونم ما چه فرقی با مادرای دیگه داشتیم یادم نمیره التماسام بخدا روزی ها ک تنها بودم.و با نی نیم حرف میزدم خدا گرفت ازم گفت بزار تنهاتر بشه ولش کن 

من تنها بودم تنهاترم شدم فکر کنم خدا دید چقد دلبسته کوچولوم بودم ازم گرفتش..اصلا باور نمیکنم که رفته یجورایی گیجم انگار خوابم..همه جای خونم باهاش خاطره دارم شکممو قلقلک میدادم لگد میزد لالایی میخوندم حرکت میکرد از صبح تا شب شده بود تمام زندگیم..الان نمیدونم چیکار کنم دلم از زمین و زمان پره..خیلی شکستم..هیشکی هم درکم نمیکنه..خدایا من باید الان روزشماری میکردم برا اومدنش چرا اینکارو باهام کردی

نذاشتن صورت ماه فرشتمو ببینم تو حسرتش موندم

روزی صدبار آرزوی مرگ خودمو میکنم که چرا نگاش نکردم

۸ ماه تو حسرتش مونده بودم دیگه شد یه عمر..

ای کاش خدا منم میبرد

دلم برا فرشته کوچولوم خیلی تنگه

جیگرم داره میسوزه که از جای گرم برداشتن گذاشتن زیر خاک سرد

خدایا چطور دلت اومد فرشتمو ازم بگیری

خدایا نمیبخشمت

هدیه رو پس گرفتی! این چه رسمیه...دلم خون فقط همین

2714
سلام عزیزم...میدونم داری چی میکشی...منم دختر۷ ماهم..سالم دنیا اومد و ۱ ساعت بیشتر پیشم نموند...هنوز ...

من همش عذاب وجدان دارم که اگه زودتر متوجه شده بودم حرکاتش کم شده شاید الان زنده بود خودمو مقصر مرگ فرشتم میدونم روح و روانم داغونه صورت ماهشم ندیدم بدجور حسرت به دل موندم...

فرشته شما چرا رفت؟ اونجور که گفتین فرشتتون زنده بدنیا اومده

فدای همشون بشم که آروم از پیشمون پر کشیدن و رفتن

من تنها بودم تنهاترم شدم فکر کنم خدا دید چقد دلبسته کوچولوم بودم ازم گرفتش..اصلا باور نمیکنم که رفته ...

وای اینا رو ک میگی انگار حرفای منو میزنی هبچکی حرف و درد ما رو نمیفهمه هیچکی 

وای اینا رو ک میگی انگار حرفای منو میزنی هبچکی حرف و درد ما رو نمیفهمه هیچکی 

مامان آرسام اون عکس و شعرت قلب منو به درد میاره همین که نگا میکنم اشکام سرازیر میشه

دلم خیلی برا بچم تنگ شده

خیلی تنها و بی کسم

پیش روانشناس هم میرم ولی دردام ساکت نمیشه

وقتی یادم میفته جیگرم آتیش میگیره

قرار بود این روزارو با شادی ساک بیمارستانمو آماده کنم ولی ...

انقد دلم برا کوچولومو لگداش تنگ شده ها که فقط اون بالایی از دل خونم خبر داره..

من همش عذاب وجدان دارم که اگه زودتر متوجه شده بودم حرکاتش کم شده شاید الان زنده بود خودمو مقصر مرگ ف ...

آره صبح زود کیسه آبم پاره شد و دردهای زایمان...نفسم دنیا اومد ...ولی دلش نخواست تو این دنیا بمونه...این دنیا برای این فرشته ها کوچیک و نحس بود...اونا آسمونی بودند...لحظه ای از یادم نمیره...همش باهاش حرف میزنم...آخه میدونم که پیشمه...منم اگه زودتر متوجه نشتی کیسه آب میشدم و دردای قبل این اتفاقو جدی میگرفتم الان نی نیم پیشم بود ولی چیکار میشه کرد...الان هیچ کاری فایده نداره...فقط باید سوخت و ساخت...اگر صدتا بچه هم بعدش بیاد دیگه قرار نیست فاطمه سادات من زنده بشه...بچه ارشد من رفت پیش خدا...مامانم دلم برات یه ذره شده...همیشه بدون مامانی عاشقته

مامان آرسام اون عکس و شعرت قلب منو به درد میاره همین که نگا میکنم اشکام سرازیر میشه دلم خیلی برا بچ ...

عزیزم من یکسال و ده ماه از رفتن پسرم میگذره ثانیه نیست ک بهش فکر نکنم بچه اول واقعا سخته تمام حس مادریت و شوق و ذوقت تازگی داره من اگر ده تا بچه دیگه هم بیارم هیچ وقت جای آرسامم رو برام پر نمیکنه آرسام یه تکه از قلب منو با خودش برد خوب میفهمم ک چی میگی درک میکنم از اینکه الان فقط پر از حسرت هستیم ای کاش های ک به خودمون میگیم ولی برنمیگردنن وسایل های پسرم موند حتی یه جورابش برا یک دقیقه هم نپوشید خدا اون لحظه ک ما این صحنه ها رو دیدیم رو چجوری میخاد جبران کنه بگه تو زایشگاه ک همه میرفتن و شاد میومدن و من دست خالی سوت و کور حتی صدای گریه بچم زایشگاه رو پر نکرد خدایا چجوری دل مادرای مث منو اروم میکنی ک ارزوی بچه هامون به گور میبریم خدا 

عزیزم من یکسال و ده ماه از رفتن پسرم میگذره ثانیه نیست ک بهش فکر نکنم بچه اول واقعا سخته تمام حس ماد ...

خدا حتما برامون برنامه خوبی داره...من به عدالت خدا شک ندارم...ولی خیلی وقتا از روی دلتنگی ناشکری زیاد میکنم...ولی خدا حتماااا حواسش به ما هست...فقط کاش میمومد پایین روی زمین و بهم میگفت چرا من؟...منی که همه امیدم و زندگیم توو بدترین دوران زندگیم شده بود وجود این بچه...این خیلییی آزارم میده...انشاالله خود خدا صبرشو بده و حکمتشو بهمون بفهمونه که بتونیم راحتر باهاش کنار بیایم

2706