2726
عنوان

مادران فرشته های آسمونی بیاید

1388 بازدید | 66 پست

فردا روز ما هم هست درسته ک نداریمشون ولی مادر ک بودیم از روزی ک اومدن تو دلمون و پر کشیدن رفتن ما هم مادر بودیم از خیلی مادرای دیگه مادرتر بودیم وقتی ک دیدیم قلب نی نی مون دیگه نمیزنه وقتی ک گذاشتیمش تو یه قبر کوچولو وقتی ک روز و شب ثانیه به ثانیه بهش فکر میکنیم ک اگه بود .... وقتایی ک بارون میاد حالم بد میشه از اینکه بچم خیس میشه شاید این حرفا رو کسی باور نکنه ولی هست برا من یکی هست از اینکه هر روز تو خونه صداش میزنم از اینکه وسایلاش موند و خودش رفت از اینکه  صدای گریه بچمم زایشگاه رو پر کن من بودم ک از نبودش گریه میکردم از اینکه دست خالی اومدم از بیمارستان بیرون و بدترین درد عالم برام این بود ک پسرم دقیقا اولین بار تو روز مادر تو شکمم تکون خورد و حسش کردم دو ساله ک رفتی مامان خیلی برام سخته مخصوصا بعد بارداریم بعدیم ک دقیقا بازم تو همون ماه و روز باردار شدم گفتم تو برگشتی ولی اون نی نی هم رفت......

دلم خیلی گرفته خیلی فقط نوشتم ک سبک بشم 

بیاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد ......
عزییییزم😭روزت مبارک توهم مادری...منم اگه بچم میموند الان 40روزش بود.ان شالله خدا هردوتا فرشته روباه ...

ممنونم عزیزم خدا ایشالا پسرت بهت برگردونه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اين حس لعنتيه امروز منه 

بچه ي من قبر نداشت و هر ثانيه به فكر ازمايشگاهي هستم كه اونجاست 

به فكر تكون خوردن هاي ريزش كه حس ميكردم

صداي قشنگ قلبش كه اتاقو يهو پر كرد 

ضربان قلبش و.... 

من لايق مادري نيستم اين تنها تعبير اين اتفاق بود 

اين حس لعنتيه امروز منه  بچه ي من قبر نداشت و هر ثانيه به فكر ازمايشگاهي هستم كه اونجاست  ...

عزیزم درکت میکنم من یه بچم تو قبره یکیش هم تو ازمایشگاه خدای ما هم بزرگه ایشالا سال دیگه مادر باشیم هر دومون 

عزیزم درکت میکنم من یه بچم تو قبره یکیش هم تو ازمایشگاه خدای ما هم بزرگه ایشالا سال دیگه مادر باشیم ...

خدا فرزند سالم و صالح قسمتت کنه خواهر 

دلیلش هم مشخص شده؟

خدایا  یه خونه خوب قسمتمون بکن با همسایه های خوب
ممنون گلم خطای پزشکی ک گفتن پوچه ولی نبود 

الان بارداری؟ 

🎀اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🎀 خدایا هیچی فقط دوتا سقط داشتم.... راضیم به رضای خودت خدای مهربونم توکل به خودت (مرداد98) 🎀2 سال از نوشته سبز رنگم میگذره خدای مهربونم خدای بزرگ کاش اونموقع ها که گله میکردم از رحمتت و عظمتت ناامید نمی‌شدم ولی شکرت که سریع به خودم اومدم و همیشه شکرگذار حکمتت بودم و تمام تلاشمو کردم  همه راه هارو رفتم و دیگه باقی کارو سپردم بخودت فقط خودت گفتم خدایا من همه کار کردم دیگه خودت هرچی صلاح میدونی همون بشه هرچیییی خودت میخوای خدای خوبم من دیگه همه جوره تلاش کردم حالا منتظرم ببینم تو چی میگی... میدونی تو بهم چی گفتی؟ گفتی بنده من حالا که سپردی بهم خوشحالت میکنم.... آره خدای مهربون خوشحالم کردی نتیجه زحمات و تلاشم و همه حسرت های تو دلمو و همه همه همه رو دادی بهم آخه من گفته بودم هرچی خودت بخوای تو هم واسم خوبشو خواستی میدونستم خدای من بهترین صلاح رو برام میخواد. ثابت شد دیگه از این ببعد میگم خدایا تو برای زندگیم هرچی صلاح هس بخواه هرچی خیر و صلاحه برام بخواه خدای خوبم راضیم به خواسته خودت که بهترین ها رو برای بنده هات میخوای.(فروردین 1400) درنهایت بازم تا آخر عمر توکل بخودت و امید به خودت... خدایا شکرت دوستت داریم.... 
ن عزیزم تیکر همین بچم دومیم هست ک کورتاژ شدم 

انشالله عید خدا بهت عیدی بده من قراره زیات عاشورا بخونم حتما برات دعا میکنم اگه لایق باشم خدا بشنوه 

🎀اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🎀 خدایا هیچی فقط دوتا سقط داشتم.... راضیم به رضای خودت خدای مهربونم توکل به خودت (مرداد98) 🎀2 سال از نوشته سبز رنگم میگذره خدای مهربونم خدای بزرگ کاش اونموقع ها که گله میکردم از رحمتت و عظمتت ناامید نمی‌شدم ولی شکرت که سریع به خودم اومدم و همیشه شکرگذار حکمتت بودم و تمام تلاشمو کردم  همه راه هارو رفتم و دیگه باقی کارو سپردم بخودت فقط خودت گفتم خدایا من همه کار کردم دیگه خودت هرچی صلاح میدونی همون بشه هرچیییی خودت میخوای خدای خوبم من دیگه همه جوره تلاش کردم حالا منتظرم ببینم تو چی میگی... میدونی تو بهم چی گفتی؟ گفتی بنده من حالا که سپردی بهم خوشحالت میکنم.... آره خدای مهربون خوشحالم کردی نتیجه زحمات و تلاشم و همه حسرت های تو دلمو و همه همه همه رو دادی بهم آخه من گفته بودم هرچی خودت بخوای تو هم واسم خوبشو خواستی میدونستم خدای من بهترین صلاح رو برام میخواد. ثابت شد دیگه از این ببعد میگم خدایا تو برای زندگیم هرچی صلاح هس بخواه هرچی خیر و صلاحه برام بخواه خدای خوبم راضیم به خواسته خودت که بهترین ها رو برای بنده هات میخوای.(فروردین 1400) درنهایت بازم تا آخر عمر توکل بخودت و امید به خودت... خدایا شکرت دوستت داریم.... 
انشالله عید خدا بهت عیدی بده من قراره زیات عاشورا بخونم حتما برات دعا میکنم اگه لایق باشم خدا بشنوه& ...

ممنونم عزیزم از لطفتت پستت حال خوبی بهم داد برام دعا کن من با این بارداریم دو تا بچه از دست دادم یکی نزدیک زایمان یکی این واقعا کم اوردم 

ممنونم عزیزم از لطفتت پستت حال خوبی بهم داد برام دعا کن من با این بارداریم دو تا بچه از دست دادم یکی ...

میفهمم حالتو. من با اینکه باردار نشدم و در اقدامم هرماه منتظرم ولی... نمیشه. حالا شما از دست دادی دیگه واقعا سخت هس. ولی روحیه تو نباز.با خودت بگو قسمتش نبوده زود خواسته بره پیش خدا. اگه بدنیا میومد و بعد میرفت بدتر بود. 

من شنیدم بچه های که تو شکم مادر ها شون میمیرن نمیتونن از خدا جدا بشن چون جنین رازها خدا را با خودش داره حتی بخاطر همین تا چند سال نمیتونن حرف بزنن چون ممکنه رازها خدارا برملا کنند. تا چند ماه فقط گریه می‌کنند تا از رازهای خدا دور بشن و یادشون بره همه ما اینطور بودیم هر جنینی میاد رازهای خدا را با خودش داره. بچه های شما هم نتونستن از خدا شون جدا بشن جاشون امنه و اینو بدون اون دنیا برات دوتا فرشته هس 

میفهمم حالتو. من با اینکه باردار نشدم و در اقدامم هرماه منتظرم ولی... نمیشه. حالا شما از دست دادی دی ...

ممنونم عزیزم از دلگرمی هات و حرفای قشنگت ایشالا خدا بزودی بهت نی نی سالم و تپل و خوشگل بده 

فرشته منم آسمونی شد تو ۹۷/۱۲/۲۶

دلم خون فقط همین...بی هیچ دلیلی قلب کوچولوش نزد

هیچوقت خودمو نمیبخشم که مواظبش نبودم

اونهمه دعا کردم سالم بغل بگیرمش ولی با کفن دادن بغلم

خدایا اونموقع ها صدامو نشنیدی لااقل الان بشنو میخوام بیام پیش فرشته هفت ماهم...شبا خوابشو میبینمو شیرش میاد...خدایا منم ببر

2706