1265
1267
عنوان

مادران فرشته های آسمونی بیاید

601 بازدید | 60 پست

فردا روز ما هم هست درسته ک نداریمشون ولی مادر ک بودیم از روزی ک اومدن تو دلمون و پر کشیدن رفتن ما هم مادر بودیم از خیلی مادرای دیگه مادرتر بودیم وقتی ک دیدیم قلب نی نی مون دیگه نمیزنه وقتی ک گذاشتیمش تو یه قبر کوچولو وقتی ک روز و شب ثانیه به ثانیه بهش فکر میکنیم ک اگه بود .... وقتایی ک بارون میاد حالم بد میشه از اینکه بچم خیس میشه شاید این حرفا رو کسی باور نکنه ولی هست برا من یکی هست از اینکه هر روز تو خونه صداش میزنم از اینکه وسایلاش موند و خودش رفت از اینکه  صدای گریه بچمم زایشگاه رو پر کن من بودم ک از نبودش گریه میکردم از اینکه دست خالی اومدم از بیمارستان بیرون و بدترین درد عالم برام این بود ک پسرم دقیقا اولین بار تو روز مادر تو شکمم تکون خورد و حسش کردم دو ساله ک رفتی مامان خیلی برام سخته مخصوصا بعد بارداریم بعدیم ک دقیقا بازم تو همون ماه و روز باردار شدم گفتم تو برگشتی ولی اون نی نی هم رفت......

دلم خیلی گرفته خیلی فقط نوشتم ک سبک بشم 

فقط 33 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نی جونم خوش اومدی عشق مامان و بابا تو دیگه سفت بچسب به مامانی تا اخرش فداتشم  ، دوستای گلم برام دعا کنید این بچم صحیح و سالم بغل بگیرم و قلب قشنگش برام بزنه   
عزییییزم😭روزت مبارک توهم مادری...منم اگه بچم میموند الان 40روزش بود.ان شالله خدا هردوتا فرشته روباه ...

ممنونم عزیزم خدا ایشالا پسرت بهت برگردونه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نی جونم خوش اومدی عشق مامان و بابا تو دیگه سفت بچسب به مامانی تا اخرش فداتشم  ، دوستای گلم برام دعا کنید این بچم صحیح و سالم بغل بگیرم و قلب قشنگش برام بزنه   

برای دیدین بهترین هتل های کیش 

کلیک کنید

اين حس لعنتيه امروز منه 

بچه ي من قبر نداشت و هر ثانيه به فكر ازمايشگاهي هستم كه اونجاست 

به فكر تكون خوردن هاي ريزش كه حس ميكردم

صداي قشنگ قلبش كه اتاقو يهو پر كرد 

ضربان قلبش و.... 

من لايق مادري نيستم اين تنها تعبير اين اتفاق بود 

1279
اين حس لعنتيه امروز منه  بچه ي من قبر نداشت و هر ثانيه به فكر ازمايشگاهي هستم كه اونجاست  ...

عزیزم درکت میکنم من یه بچم تو قبره یکیش هم تو ازمایشگاه خدای ما هم بزرگه ایشالا سال دیگه مادر باشیم هر دومون 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم درکت میکنم من یه بچم تو قبره یکیش هم تو ازمایشگاه خدای ما هم بزرگه ایشالا سال دیگه مادر باشیم ...

خدا فرزند سالم و صالح قسمتت کنه خواهر 

دلیلش هم مشخص شده؟

خدایا  یه خونه خوب قسمتمون بکن با همسایه های خوب
خدا فرزند سالم و صالح قسمتت کنه خواهر  دلیلش هم مشخص شده؟

ممنون گلم خطای پزشکی ک گفتن پوچه ولی نبود 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ممنون گلم خطای پزشکی ک گفتن پوچه ولی نبود 

الان بارداری؟ 

خدایا شکرت 🙏برای حاجت روایی تمام حاجتمندان صلوات.                                                              🎀اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🎀.                       در حال اقدام برای بارداری هستم.
الان بارداری؟ 

ن عزیزم تیکر همین بچم دومیم هست ک کورتاژ شدم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1274
ن عزیزم تیکر همین بچم دومیم هست ک کورتاژ شدم 

انشالله عید خدا بهت عیدی بده من قراره زیات عاشورا بخونم حتما برات دعا میکنم اگه لایق باشم خدا بشنوه 

خدایا شکرت 🙏برای حاجت روایی تمام حاجتمندان صلوات.                                                              🎀اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🎀.                       در حال اقدام برای بارداری هستم.
انشالله عید خدا بهت عیدی بده من قراره زیات عاشورا بخونم حتما برات دعا میکنم اگه لایق باشم خدا بشنوه& ...

ممنونم عزیزم از لطفتت پستت حال خوبی بهم داد برام دعا کن من با این بارداریم دو تا بچه از دست دادم یکی نزدیک زایمان یکی این واقعا کم اوردم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ممنونم عزیزم از لطفتت پستت حال خوبی بهم داد برام دعا کن من با این بارداریم دو تا بچه از دست دادم یکی ...

میفهمم حالتو. من با اینکه باردار نشدم و در اقدامم هرماه منتظرم ولی... نمیشه. حالا شما از دست دادی دیگه واقعا سخت هس. ولی روحیه تو نباز.با خودت بگو قسمتش نبوده زود خواسته بره پیش خدا. اگه بدنیا میومد و بعد میرفت بدتر بود. 

من شنیدم بچه های که تو شکم مادر ها شون میمیرن نمیتونن از خدا جدا بشن چون جنین رازها خدا را با خودش داره حتی بخاطر همین تا چند سال نمیتونن حرف بزنن چون ممکنه رازها خدارا برملا کنند. تا چند ماه فقط گریه می‌کنند تا از رازهای خدا دور بشن و یادشون بره همه ما اینطور بودیم هر جنینی میاد رازهای خدا را با خودش داره. بچه های شما هم نتونستن از خدا شون جدا بشن جاشون امنه و اینو بدون اون دنیا برات دوتا فرشته هس 

میفهمم حالتو. من با اینکه باردار نشدم و در اقدامم هرماه منتظرم ولی... نمیشه. حالا شما از دست دادی دی ...

ممنونم عزیزم از دلگرمی هات و حرفای قشنگت ایشالا خدا بزودی بهت نی نی سالم و تپل و خوشگل بده 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

فرشته منم آسمونی شد تو ۹۷/۱۲/۲۶

دلم خون فقط همین...بی هیچ دلیلی قلب کوچولوش نزد

هیچوقت خودمو نمیبخشم که مواظبش نبودم

اونهمه دعا کردم سالم بغل بگیرمش ولی با کفن دادن بغلم

خدایا اونموقع ها صدامو نشنیدی لااقل الان بشنو میخوام بیام پیش فرشته هفت ماهم...شبا خوابشو میبینمو شیرش میاد...خدایا منم ببر

1226
فرشته منم آسمونی شد تو ۹۷/۱۲/۲۶ دلم خون فقط همین...بی هیچ دلیلی قلب کوچولوش نزد هیچوقت خودمو نمیبخ ...

سلام عزیزم...میدونم داری چی میکشی...منم دختر۷ ماهم..سالم دنیا اومد و ۱ ساعت بیشتر پیشم نموند...هنوز ۱ ماه نشده...تنها چیزی که میتونم بهت بگم اینه که زندگی خیلییی جدی و بی رحمه...منم هنوز شیرم میاد و خوابشو میبینم...روزی نیست که گریه نکنم و به یادش نباشم ولی فقط فقط باید صبور باشی...چون هیچچچچ راهی نداریم...صبر کن و توکل کن به خدا...من خودم ناشکری زیاد کردم...ولی چاره ای جز صبر نداریم

فرشته منم آسمونی شد تو ۹۷/۱۲/۲۶ دلم خون فقط همین...بی هیچ دلیلی قلب کوچولوش نزد هیچوقت خودمو نمیبخ ...

با تمام وجودم میفهمم یکسال و نه ماه از رفتن فرشتم میگذره روز به روز بدتر میشم نمیدونم چی بگم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام عزیزم...میدونم داری چی میکشی...منم دختر۷ ماهم..سالم دنیا اومد و ۱ ساعت بیشتر پیشم نموند...هنوز ...

الهی بمیرم عزیزم الهی بمیرم برا بچه هامون 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الهی بمیرم عزیزم الهی بمیرم برا بچه هامون 

خدا بهمون صبر بده ... واقعا ما هم مادریم؟ به من میگن لیاقت مادر شدن نداشتم...ولی من بچمو حس کردم.دوستش داشتم...نفسم بود ..عشقم بود...چیکار کنم که خدا نخواست پیشم بمونه...ولی هنوزم متاسفانه زنده ام و دارم نفس میکشم

خدا بهمون صبر بده ... واقعا ما هم مادریم؟ به من میگن لیاقت مادر شدن نداشتم...ولی من بچمو حس کردم.دوس ...

هر کی گفته لیاقت نداشتی ببخشید ولی غلط کرده کرده ما از همه مادرا مادرتریم روزی ک بی جون دادن دستمون اونا کجا بودن روزی ک تکون نخورد و بدون صدا بیرون اومد قلب اتیش گرفته ما رو کی دید ؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1254