2726
عنوان

تاپیک لاغری خانومای ۸۵ کیلویی💪💪💪💪💪

| مشاهده متن کامل بحث + 386038 بازدید | 68434 پست
بچه ها پستم رو خوندین لایک کنید پاکش کنم

من که چیزی ندیدم

پیش به سووووی خوش اندامی💃💃💃💃💃💃 قد 167🌺وزن اولیه👈87😬شروع رژیم98/02/03💪💪💪وزن فعلی75☺وزن هدف اول70💪💪💪وزن هدف دوم67😍💪💪💪من میتوااااانم💪💪💪اینم مدرکش 👈❤🌺تاپیک لاغری خانومای 85 کیلویی🌺❤
مررررسی مهربون شیطون همیشه در کمینه جلو پیشرفت آدمو بگیره دقیقا تو نقطه های حساس زیر پای آدمو خالی م ...

قربونت عزیزم❤❤❤❤

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بخون خوندنش خالی از لطف نیست😂😑   از طرف برادرشوهر و جاری میخواستن اجاره نشینمون کنن  ...

واااا،چه بیشعورن😯😯😯😯😯الان مشکلتون حل شده عزیزم?

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی
بخون خوندنش خالی از لطف نیست😂😑   از طرف برادرشوهر و جاری میخواستن اجاره نشینمون کنن  ...

بابا ول کنین اون عقده ای هارو بزارین خودکشی کنه اگه میتونه 

پیش به سووووی خوش اندامی💃💃💃💃💃💃 قد 167🌺وزن اولیه👈87😬شروع رژیم98/02/03💪💪💪وزن فعلی75☺وزن هدف اول70💪💪💪وزن هدف دوم67😍💪💪💪من میتوااااانم💪💪💪اینم مدرکش 👈❤🌺تاپیک لاغری خانومای 85 کیلویی🌺❤
خواهرشوهرم بهش گفته که باشه ما بهشون میگیم برن دو تا کوچه اونورتر خونه اجاره کنن گفته نه،چرا دو تا ...

چه قدر بده یکی تا این حد با آدم دشمنی و حسادت کنه از ادم حسود باید دوری کرد فقط چون بچه تو پسره اینجوری میکنه؟ یا کلا به همه چیزتون حسودی میکنه؟

بابا ول کنین اون عقده ای هارو بزارین خودکشی کنه اگه میتونه 

چه عقلش کمه،حرف خنده داری زده😂😂😂😂

همیشه لباسای خشک و اتوکاری میمونه واسه آخر کار جمع کردنشون

یعنی از زمان مجردیمم لباس تا کردن و مرتب کردنش عذاب بود برام حاظرمم ظرف یه مجلس رو بشورم اما لباس سه نفریمون رو جمع نکنم😳😳😳

یعنی از زمان مجردیمم لباس تا کردن و مرتب کردنش عذاب بود برام حاظرمم ظرف یه مجلس رو بشورم اما لباس سه ...

سه نفر?مگه بچه داری?

من عروس عموم هستم و الان که پدر بزرگ مادر بزرگم فوت کردن دارم میفهمم تا چه حد زیادی خانواده عموم یعنی پدر شوهرم کینه دارن از خانواده من از همون زمان قدیم تا الان و الان بعد فوت پدر بزرگ مادر بزرگم دارن خودشونو نشون میدن خواهرشوهرم انگار از چشاش آتیش میباره از حسادت

چه عقلش کمه،حرف خنده داری زده😂😂😂😂

اره والا انگار خودکشی آب خوردنه 😕بعضیا نمیتونن 10 ثانیه نفسشون حبس کنن اونوقت حرف از خودکشی میزنن😒😁😁😁

اره والا انگار خودکشی آب خوردنه 😕بعضیا نمیتونن 10 ثانیه نفسشون حبس کنن اونوقت حرف از خودکشی میزنن😒 ...

😂😂😂😂😂👍👍👍

2706