2726
عنوان

تاپیک لاغری خانومای ۸۵ کیلویی💪💪💪💪💪

| مشاهده متن کامل بحث + 386026 بازدید | 68434 پست

سلام صبح همگی بخیر 🌹

دیشب نت نداشتم. بیام گزارش بدم 

کالری دیشبم 818 تا 

پیش به سووووی خوش اندامی💃💃💃💃💃💃 قد 167🌺وزن اولیه👈87😬شروع رژیم98/02/03💪💪💪وزن فعلی75☺وزن هدف اول70💪💪💪وزن هدف دوم67😍💪💪💪من میتوااااانم💪💪💪اینم مدرکش 👈❤🌺تاپیک لاغری خانومای 85 کیلویی🌺❤
تو پریود تا ۱کیلو نیم اضافه میکنم ولی ۳ روز بعدش کم میشم دوباره

حتماااا کم شدی من مطمئنم حداقل یه کیلو رو کم کردی اخه ماشالا کالریا و ورزشتات  خیلی عالیه 👍اما خب شاید بخاطر پریودی نشون نده که سه روز بعدش میبینی

پیش به سووووی خوش اندامی💃💃💃💃💃💃 قد 167🌺وزن اولیه👈87😬شروع رژیم98/02/03💪💪💪وزن فعلی75☺وزن هدف اول70💪💪💪وزن هدف دوم67😍💪💪💪من میتوااااانم💪💪💪اینم مدرکش 👈❤🌺تاپیک لاغری خانومای 85 کیلویی🌺❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دوستان میگم من به چای شیرین صبحانه خیلیییی علاقه دارم اما چند روزه نمیخورم  

آیا در روند کاهش وزن تأثیری داره؟!!!!!!

این نیز بگذرد...                                                       
دلم طاقت نیاورد. الان بعد از wc!!!وزن کردم. ۸۳.۸۰۰شدم.با اینکه این هفته خیلی رعایت نکردم اما راضیم ...

بازم عالیهههه خیلی خوبه با اینکه میگی خوب رعایت نکردی 

شربت ملین نخور روده روند کار طبیعیشو از دست میده من همه این راه ها رو رفتم جواب نمیده من حتی از شیاف بیزاکودیلم بعد پرخوریام استفاده کردم😐😐😐😐

2728
حتماااا کم شدی من مطمئنم حداقل یه کیلو رو کم کردی اخه ماشالا کالریا و ورزشتات  خیلی عالیه 👍اما ...

احساس مسکنم روند کاهش وزنم خیلی کند شده اون ماههای اول نصف تلاش الانمو میکردم کلی کم میکردم ولی الان اینجوری نیست یعنی قبل عید با کالری ۱۳۰۰ به بالا بدون ورزش هفته ای یک کیلو کم میکردم 

👏👏👏👏👏

سلام عشقم😍

وزن کردی یا موند بعد پریودی؟

دوستان میگم من به چای شیرین صبحانه خیلیییی علاقه دارم اما چند روزه نمیخورم     آیا در رون ...

چه قدر شیرینش میکنی با قند یا شکر؟ اگه خیلی وابسته اشی قطعش نکن به جاش از هله هوله های دیگه و چیزای دیگه کم کن

احساس مسکنم روند کاهش وزنم خیلی کند شده اون ماههای اول نصف تلاش الانمو میکردم کلی کم میکردم ولی الان ...

خب همه میگن با وزنای پایین لاغری سخته شایدم چون متابولیسم اومده پایین بخاطر کالریا

داشتم پیاده روی میکردم ۱ ساعت تردمیل رفتم برم دوش بگیرم بعد دوش وزن میکنم

چه عالییییی😍

منم انشالله فردا میرم😍💃💃💃

دوستان میگم من به چای شیرین صبحانه خیلیییی علاقه دارم اما چند روزه نمیخورم     آیا در رون ...

میتونی یکم شیرینیشو کم کنی هفته ای یکی دو بار بخوری.تو کالری شماری همه چی میتونیم بخوریم بعضی چیزا رو کمتر میشه خورد

چه قدر شیرینش میکنی با قند یا شکر؟ اگه خیلی وابسته اشی قطعش نکن به جاش از هله هوله های دیگه و چیزای ...

حدود ۱۴گرم میریزم.

این نیز بگذرد...                                                       
2706