2726
عنوان

تاپیک لاغری خانومای ۸۵ کیلویی💪💪💪💪💪

| مشاهده متن کامل بحث + 385916 بازدید | 68434 پست
جدی شوهرت مگه چند کیلویه؟

دورو بر 90هستش،اگه بیشتر نباشه کمتر نیس

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی
الهی دورت بگردم ،ناراحتت کردم،خیلی متاسفم که کنجکاوی کردم .وای خیلی ناراحت شدم 

اشکالی نداره عزیزدلم ۳ سال از دومی گذشته تو تاپیکام کامل هست دلیلش ام هست خواستی بخون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الهی دورت بگردم ،ناراحتت کردم،خیلی متاسفم که کنجکاوی کردم .وای خیلی ناراحت شدم 

پستتو دیدم گفتم کاش میتونستم اشاره کنم چیزی نپرس😢😢😢😢

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی
2728
ولی واقعا ضروریه  من تا حدی به ترازوم وابسته م که وقتی میرم شهرمون،میذارمش تو ساک با خودم میبر ...

😁😁😁😁اره خیلی خوبه 

اوف چه گرونه،زدم دیجی کالا همه قیمتی داشت،دیگه ارزون ترینش 85بود😐😐

یه متوسطشو بگیر همون ۱۰۰ تا ۱۵۰ تومن فکر کنم جنساشون خوب باشه یکی منو مامانم کادو تولد داد به دخترم

کالریت زود رفته بالا  بگو چیا خوردی آنالیز کنیم ،جدی میگما  لیست کن بنویس  یه دونه ...

ماکارونی 9 قاشق برا ناهار با یه تیکه ته دیگ کوچولو 

دو قاش هندونه ی سهم پنیر سه کف دست نون صبونه 

همین

💜
اوف چه گرونه،زدم دیجی کالا همه قیمتی داشت،دیگه ارزون ترینش 85بود😐😐

هر هفته برو بهداشت محل ک نخوای پول بدی 

ثبت نام کن اونجا میتونی هفتگی بری وزن کنی اصن وظیفشونه بعدم تو سیستم ثبت میکنن

💜
یه متوسطشو بگیر همون ۱۰۰ تا ۱۵۰ تومن فکر کنم جنساشون خوب باشه یکی منو مامانم کادو تولد داد به دخترم

بیشتر از اونو که نمیتونم فعلا بخرم برم بیرون ببینم چجوریاس قیمتا

2706