2726
عنوان

تاپیک لاغری خانومای ۸۵ کیلویی💪💪💪💪💪

| مشاهده متن کامل بحث + 386006 بازدید | 68434 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عوارض نداشت رژیمت برات؟

نه فقط صورتم خیلی لاغرشده امروزتاپیک زدم براچاقی صورت هیشکی نیومد

قد165☝وزن اولیه100🙈وزن فعلی 75😛.هدف60💪خدایاکمکم کن کم نیستااااا15کیلوست😲😲😲😲
خب واقعا کم کردی با گیاها؟

ازامروزشروع کردم.زیره سیاه.برگ زیتون.برگ ثنا.زنیان.چوپ دارچین.پودرزنجبیل.گل محمدی.چای سبزوقهوه سبز دم میکنم روزی سه لیوان میخورم

2728
ازامروزشروع کردم.زیره سیاه.برگ زیتون.برگ ثنا.زنیان.چوپ دارچین.پودرزنجبیل.گل محمدی.چای سبزوقهوه سبز د ...

چه همه چیزی میخوری واقعا اثر داره؟ من قرص لاغری گیاهی گرفتم هیچ اثری نکرد

فکر کنم راه حل لاغری صورت تزریق چربی باشه منم دنبال راه حلم آخه خیلی بهم میگن صورتت لاغر شده

نه بابا همسرم عمرا نمیزاره توصورتم خال دارم اونونمیزاره برم بردارم

چه همه چیزی میخوری واقعا اثر داره؟ من قرص لاغری گیاهی گرفتم هیچ اثری نکرد

خداکنه جواب بده فقط گفت برگ ثنا هفته ای یع باربریز توش.یه لیوان خوردم ادمواتیش میزنه ولی بایدبخورم😑

یکی ازخانومامیگفت باشیرخشک صورتش چاق شده ولی پیداش نمیکنم ماسک درست میکرده باهاش

خداکنه جواب بده فقط گفت برگ ثنا هفته ای یع باربریز توش.یه لیوان خوردم ادمواتیش میزنه ولی بایدبخورم😑

انشالله اثر داشته باشه برات من ثنا ۳ بار خوردم بعد روده هام بدون ثنا کار نمیکرد داغون شدم تا برگشت به روال خودش به نظرم اصلا ثنا نریز لاغرم نمیکنه

انشالله اثر داشته باشه برات من ثنا ۳ بار خوردم بعد روده هام بدون ثنا کار نمیکرد داغون شدم تا برگشت ب ...

من یبوستم دارم ازوقتی بچم دنیااومده ا ینجورشدم.تنبلی روده میاره واسه این گفت هفته ای یه باربریز

2706