2726
عنوان

تاپیک لاغری خانومای ۸۵ کیلویی💪💪💪💪💪

| مشاهده متن کامل بحث + 385962 بازدید | 68434 پست
یوهوووو صبحتون قشنگ و پر انرژی بچه هاااا یک ساعت اسکی فضایی یه ربع حلقه ۱۰۰ تا دراز و نشست جمعا ...

به به خواهر سحر خیزمان آفررررین چه فعال چه همه ورزش کردی 😉😉😉😉😉

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سلام دوستای خوبم عییییییدتون مبارک 😍سال خوب پربرکت وپر پول داشته باشید💖 من تا حالا ۳۵۰تا مصرف کردم بچه ها من رژیممو رعایت میکنم یکم کم میام بخاطر اینه نتم کمه واسم دعا کنید دوستای خوبم 😙

فقط خدا ...

سلام عیدتون مبارک

سالی پر از دلخوشی و شادی و برکت و عشق برای همتون آرزومندم

منم این روزا سعی میکنم کمتر برنج و شیرینیجات بخورم

دیروز که اول عید بود من فقط دو تا شکلات خوردم و یه شیرینی کوچولو

امروزم تا الان خوب بودم

بهاره دوست گلم کجایییی

بیا دیگه

از فردا صبح میدم پیاده روی🤗🤗🤗

سلام دوستای خوبم عییییییدتون مبارک 😍سال خوب پربرکت وپر پول داشته باشید💖 من تا حالا ۳۵۰تا مصرف کردم ...

سال نو شمام مبارکککککک عزیزدلم ما اینجا منتظرتیم هر موقع تونستی بیا از خودت بگو ❤❤❤❤

سلام عیدتون مبارک سالی پر از دلخوشی و شادی و برکت و عشق برای همتون آرزومندم منم این روزا سعی میکنم ...

سال نو شمام مبارککککک عزیزدلم چه خوب که رعایت میکنی فردا صبح وزن کشیه ببینم کیا میان وزن اعلام کنن😉😉😉😉

خب مهمونی ناهار که به خیر گذشت و خیلی خوب برگزار شد منم ۴ قاشق برنج ریختم تو بشقابم روشم تا تونستم س ...

خونه مادر شوهرت؟؟؟

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

۲۲۰ کالری تاالان با ناهار💪🏻💪🏻💪🏻ببینیم مهمونی شب چی میشه دستپخت مامان جان رژیم میزاره واسم یا نه😂😂😂

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
۲۲۰ کالری تاالان با ناهار💪🏻💪🏻💪🏻ببینیم مهمونی شب چی میشه دستپخت مامان جان رژیم میزاره واسم یا ن ...

منکه سالاد میخورم با یه کوچولو غذا رژیمم از همه چیز مهمتره😁😁😁😁

2706